Pozor změna v obsazení: Herec Dalibor Gondík, herečka Daria Pavlovičová a tanečník Dominik Vodička a britský velvyslanec Matthew Field se představí v Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. prosince ve 22.50 na Primě.

Dalibor Gondík – oblíbený herec a moderátor. Narazíte na něj v rozhlase, televizi, divadle, skládá hudbu, zpívá, hraje na bicí a na klavír, režíruje, učí na konzervatoři, moderuje. Někdo by byl z toho všeho na nervy, on je ale v pohodě. A to díky běhání, které objevil po čtyřicítce. „Je to moje vášeň. A baví mě na tom úplně všechno – samota, pohyb, pot, námaha, kopce, schody, bolest, naštvání, že musím, nechuť, každodenní komplikace, boty, trička, pračka, úsměvy a někdy taky výsměch okolí,“ říká a dodává, že za měsíc uběhne 400 kilometrů. „Běhám i závody, ale nejsem vůbec soutěživý.“

Daria Pavlovičová a Dominik Vodička – herečka a tanečník, které spojila televizní taneční soutěž. „Ze začátku jsem měla problém s latinou, nějak jsem se v ní nemohla najít, ale postupem času mi právě ona dodala největší sebevědomí,“ říká dvaadvacetiletá herečka, která pod vedením profesionálního tanečníka (a držitele ceny Thálie) Dominika Vodičky zabodovala v letošní taneční soutěži. „Když jsme se seznamovali, tak jsem si říkal: Tyjo, ta holka je zvláštní, taková jemná, až éterická. Ale pak jsem zjistil, že jsme si dost podobní. A že je to dříč,“ prozrazuje její taneční partner.

Matthew Field – britský velvyslanec v České republice. „Ahoj, jsem Matt a jsem tu novej,“ představil se na lednovém uvítacím ceremoniálu v zahradách britského velvyslanectví. A plynulou češtinou pak pozdravil i na Twitteru a ocenil, že může být v zemi piva a Járy Cimrmana. Rodák z Oxfordu, který kdysi působil jako trenér ragby, za pár dní oslaví svůj první „český“ rok. Jak ho hodnotí? Prý nás toho víc spojuje, než rozděluje.

Čtěte dál …

Fantastická parta míří do českých kin. Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. 4.

Alfonso Quijote je 11letý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou...

pokračovat ve čtení