Petr Janda a Jary Tauber natočili videoklip plný muzikantské vášně

Když mladý muzikant Jary Tauber navštěvoval hodiny rockera Petra Jandy, ani ve snu by ho nenapadlo, že spolu skončí na jednom pódiu. A už vůbec ne to, že natočí klip na společnou píseň.    Od doby studií sice již uplynulo několik let, nicméně vše výše uvedeno se Jarymu splnilo. Právě nyní můžete shlédnout společný klip s Petrem Jandou!

„Ano, svým způsobem žiju skvělý sen“, usmívá se sympatický Jary Tauber, když vypráví, jak ho známý rocker oslovil s nabídkou, aby ho doprovázel při vystoupeních nejen v Čechách, ale hlavně v USA, Austrálii nebo na Novém Zélandu. „Byl to vážně svým způsobem příjemný šok. S Petrem Jandou jsme se poznali v pozici student – učitel na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Šlo o hodiny, které probíhaly nad rámec výuky. Nešlo zde ani tak o klasickou vyučovací hodinu, jako spíš o získávání zkušeností, práce kolem kapely, managementu atd.,“ upřesňuje Jary Tauber a dodává: „Všechna turné, která jsme společně objeli, jsem si moc užil. Ale skutečně velký zážitek (kromě koncertů) mám z první návštěvy USA, kdy jsem hned po příletu šel na utkání NHL v Coloradu. Myslím, že tam jsem chytil tu nejlepší energii na následující šňůru koncertů s Petrem,“ dodává se smíchem mladý hudebník ke společným zahraničním cestám.

Společná píseň, k níž se natočil videoklip, vznikala částečně i v Jandově nahrávacím studiu Propast.      Song je o lásce k hudbě napříč generacemi. Už název Tolikrát napovídá, že kolem muziky se děje tolik věcí, které se v podstatě opakují. A je úplně jedno, jestli je muzikantům dvacet nebo sedmdesát, jestli jde o 21. století nebo 20. Hudební svět je prostě životní styl. Píseň Tolikrát textoval Lukáš Koranda, o hudbu se postaral Jary Tauber. Mix a mastering měl na starost Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studios. Videoklip natočil a sestříhal František Menšík.

„Mám radost, že mohu představit jedno z mých splněných přání; nový singl s videoklipem, který vznikl ve spolupráci s naší hudební legendou, mým kamarádem Petrem Jandou. Zároveň mě moc těší, že se na tomto songu a klipu podílel celý můj tým. Tento singl je odrazem naší radosti a vášně, kterou pro nás hudba znamená. Potěší nás, když se podobné pocity přenesou i na vás“, uzavřel Jary Tauber, o kterém, jak se zdá, ještě hodně uslyšíme.

Zdroj: Helena Váňová Production

Čtěte dál …

Vlaďka Kouřilová uspořádala druhou módní přehlídku autorské značky Moment, kde představila kolekci pro jaro/léto 2024 na opravdových ženách z masa a kostí

Módní návrhářka Vlaďka Kouřilová uspořádala již druhou módní přehlídku svojí autorské značky Moment. Jak sama návrhářka říká, tato značka vznikla proto, aby pomohla uvěřit dalším ženám, jak moc výjimečné jsou a dokázaly si tak jít za tím, co doopravdy chtějí. Moment...

pokračovat ve čtení