MAGIC SHOW přináší nová kouzla s novými osobnostmi

Nejkouzelnější talkshow MAGIC SHOW se vrací na televizní obrazovku. Iluzionista Radek Bakalář přináší na Prima COOL zbrusu nová kouzla, ale i chytré sázky. Koho okouzlí v novinkových dílech? Například Moniku Absolonovou, Danielu Písařovicovou nebo Adama Mišíka. Přestože budou známé tváře vidět Radkovi přímo pod ruce, nebudou přestávat žasnout nad jeho magickým uměním.

MAGIC SHOW pokračuje premiérovými díly od 6. března každé pondělí ve 21.15 na Prima COOL.

Nejuznávanější kouzelník nové generace Radek Bakalář ve svém pořadu MAGIC SHOW opět očaruje známé osobnosti, které zažívají neuvěřitelná kouzla doslova na vlastní kůži. Iluzionista Radek Bakalář pro vás vykouzlil zbrusu nové díly. Jediná talkshow, ve které se hvězdní hosté díky Radkovým neuvěřitelným kouzlům dostávají do nepochopitelných situací. Show nabitá nechápavými obličeji známých osobností – to v jiném pořadu nezažijete. Máte šanci každé pondělí večer po oblíbené Prima Partičce. V jednotlivých epizodách vás navíc Radek naučí „CHYTROU SÁZKU“, díky níž budete schopni vyhrát nemalý obnos peněz nad svými přáteli, manželkou, šéfem nebo se jen blýsknout na jakékoli party a stát se tak hvězdou večera.

Radek není jen skvělý iluzionista, ale také moderátor a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují neopakovatelný zážitek. V jednotlivých epizodách se zapojí i samotní diváci, a mohou se tak naučit tzv. chytrou sázku, tedy sázku, kterou vždy díky jednoduchému triku vyhrají. Podlehněte magii Radka Bakaláře, jehož originální talkshow vás doslova okouzlí! Vítejte ve světě VIP hostů, triků, iluzí a kouzel – a dávejte dobrý pozor, protože jen tak se i vy můžete stát okouzlujícími, kamkoli vkročíte. Na svém kontě má Radek 2165 vystoupení, 65 842 minut před živým publikem, 57 834 spotřebovaných karet a 0 prozrazených kouzel.

Radek k aktuální sérii říká: „Přicházím s další porcí nevysvětlitelných iluzí, které poslaly do kolen známé tváře. Už od března se můžete těšit například na oněmělou Adélu Gondíkovou, k slzám dojatou Míšu Tomešovou, do kazajky svázanou Bereniku Kohoutovou či zasnoubenou Danielu Písařovicovou. Moje kouzla jsou tentokrát posunuta na absolutní hranici nemožného a emoce, které dokážu díky iluzím vytvořit, jsou obrovské. Pojďte se i vy nechat okouzlit. V každém dílu vás samozřejmě naučím už známou ,CHYTROU SÁZKU‘, díky které se stanete nejen okouzlujícím společníkem, ale při troše tréninku i neporazitelným králem chytrosti. Vítejte ve světě, kde je možné absolutně vše. Vítejte ve světě kouzel a iluzí. Vítejte v MAGIC SHOW.“

Radek Bakalář je už řadu let nejvyhledávanější iluzionista, mentalista a kouzelník Česka a Slovenska. Zúčastnil se mimo jiné show Česko Slovensko má talent. Magii a kouzlům se aktivně věnuje 27 let. Na kontě má titul mistra ČR i mezinárodní ocenění. Mimo to je také zdatným moderátorem a bavičem. Od svých osmi let kolem sebe vytváří nepochopitelné zázraky. Právě už jako malý kluk se zamiloval do kouzel a magie. Postupem času se z „neobyčejného“ koníčku malého kluka stala vlastní cesta za snem, při které nasbíral nespočet prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii, včetně titulu Mistr České republiky. Dokonce dlouhá léta patřil k TOP 10 tanečníkům street dance v ČR… Ano, k tanečníkům, čtete správně. Jeho další velkou vášní je totiž tanec, konkrétně jmenovaný street dance. Právě díky kombinaci kouzel a tance vyhrával jak kouzelnické soutěže, tak i taneční battly. V roce 2010 byl přihlášen do televizní soutěže Česko Slovensko má talent a z 6000 uchazečů se probojoval až do samotného finále. Po skončení soutěže se v kouzlech chtěl posunout na úroveň, která u nás nemá obdoby, a tak začal navštěvovat zahraniční uzavřené kongresy kouzelníků z celého světa. Získané zkušenosti ho přivedly na myšlenku vytvořit projekt Revolution of Magic na serveru YouTube a tím jeho cesta za snem nabrala neuvěřitelný spád. Rázem se z něj stal nejvyhledávanější a nejsledovanější kouzelník na sociálních sítích.

Více na www.radekbakalar.cz.

Pořadí dílů:

6. 3. – Adéla Gondíková

13. 3. – Michaela Tomešová

20. 3. – Berenika Kohoutová

27. 3. – Adam Mišík

3. 4. – Daniela Písařovicová

10. 4. – Monika Absolonová

Čtěte dál …

Show Jana Krause: Zpívající běžec, rajcovní výboje a eidam je socialistická záležitost a smažák emocionální vyprošťovák. V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvák Ben Cristovao, kardiolog Petr Neužil a specialistky na smažený sýr Anna Lucie Helešic a Terezie Kučerová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. září ve 21.35 na Primě. Prvním hostem, kterého dnes ve své talk show Jan Kraus přivítá, bude oblíbený zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na vrcholové úrovni nedělá však jen showbusiness, ale také sport –...

pokračovat ve čtení