Hudební tipy z Letní scény Musea Kampa: Koncerty Ondřeje Havelky a Melody Makers, Dana Bárty & Illustratosphere, Igora Orozoviče a Lenky Filipové

Letní scéna Musea Kampa v nádherném prostoru na břehu Vltavy v centru Prahy se stane dějištěm hned několika hudebních událostí. Výteční interpreti, jedinečná atmosféra magického místa a letní hvězdná obloha jsou zárukou mimořádně intenzivního zážitku.

Nejprve 24. června od 19 hodin pod širým nebem zahraje Ondřej Havelka a jeho Melody Makers – pravidelní hosté hudebního programu Letní scény Musea Kampa. Jak předznamenává název koncertní show O LÁSCE A JINÝCH SWINGOVÝCH BĚSECH, tentokrát je připravena kolekce jazzových a swingových kusů, v nichž „vášeň zazní v prudkých fičácích a něha v melancholických kantilénách“.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby… Ano, 25. června od 19 hodin bude Letní scéna Musea Kampa patřit Danu Bártovi & Illustratosphere, kteří na české hudební scéně úspěšně působí již více než dvacet let.

Oblíbený herec Igor Orozovič, známý z četných divadelních, televizních i filmových rolí, se stále výrazněji prosazuje také jako muzikant. V dubnu vydal debutové album Když chlap svléká tmu a se stejnojmenným koncertním programem 29. srpna od 19 hodin vystoupí na Letní scéně Musea Kampa. Igor Orozovič se v autorském písňovém repertoáru nezříká kvalitní poezie s nadhledem, ale přimíchává i temnější tóny, testosteron, elektriku a erotiku. Na koncertě jej doprovodí jeho nová kapela složená ze zkušených hudebníků.

Zamilovaná, Za všechno může čas, Prý se tomu říká láska a další velké hity v live verzi a v doprovodu smyčcového oktetu Brno Strings přinese 30. srpna od 19 hodin  narozeninový koncert Lenky Filipové nazvaný podle další z jejích nestárnoucích písní Řeka života. Lenka Filipová se představí jako kytaristka, zpěvačka a skladatelka, kterou zajímá hudba mnohem víc než hranice mezi žánry. Vedle evergreenů zazní i nové písně a keltské balady – spolu s hosty: Járou Bártou (klavír) a Seanem Barrym (keltská harfa, cajon, akordeón).

Více informací a online prodej vstupenek na www.letniscenamuseakampa.cz

Čtěte dál …