Koncert ke 20. výročí Hynka Tomma zpestří Zuzana Bubílková, Natálie Grossová, Magda Malá, Uršula Kluková, Bohuš Matuš a Josef Fousek

Vypadá to, že v Divadle na Maninách bude 27. září pěkně veselo. Hynek Tomm zde totiž galakoncertem oslaví dvacet let od vydání prvního CD. Na pódiu ovšem nebude jen on sám. Pogratulovat, zazpívat a popovídat přijde řada hostů, s nimiž sympatický zpěvák v průběhu let spolupracoval. Chybět by neměl ani Jan Kolomazník, manžel před lety zesnulé Evy Pilarové, s níž Hynka pojilo blízké přátelství.  

Hynka Tomma a jeho pěvecké kolegy bude doprovázet CMPO ORCHESTRApod vedením Michala Macourka. Že půjde o vskutku nevšední zážitek naznačuje už jen fakt, že si jeden z duetů s Hynkem střihne i moderátorka a bavička Zuzana Bubílková. Příjemným překvapením by mohla být talentovaná patnáctiletá muzikálová zpěvačka Taly. „Zazpíváme píseň, kterou jsem kdysi nazpíval pro Kameňák 3, prošla ale úpravou, takže ji publikum uslyší v novém kabátě“, prozradil Hynek Tomm.

V průběhu koncertu hodlá zpěvák pokřtít své nové dvojcd s názvem HYNEK TOMM – ŽIVOT TO ŽÁDÁ, které obsahuje 44 písní, z toho 12 duetů.

„Na koncertě také zavzpomínáme na první dámu naší pop music a swinguzazní i skladba  s názvem Píseň pro Evu Pilarovou, kterou pro mě složil Zdeněk Hrubý a otextoval Josef Fousek. Evě totiž vděčím za mnoho“, zakončuje pozvánku na svůj galakoncert zpěvák Hynek Tomm a doplňuje, že o malé překvapení se zaslouží také jeho dlouholetá kamarádka herečka Valerie Zawadská..

Zdroj: Helena Váňová Production

Čtěte dál …

Šílená noc míří do kin

Štědrý večer. Pro partu zločinců ideální čas na přepadení nechutně bohaté rodiny a provětrání jejího sejfu. Ve svém plánu však nepočítali s velmi nepravděpodobným vousatým hrdinou, který komínem přinese dárky… Šílená noc je drsná akční komedie z dílny...

pokračovat ve čtení