Geis opět podpořil vznik české komedie

Geis opět podpořil vznik české komedie

Společnost Geis podpořila volné pokračování divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018. Zařadila se totiž mezi partnery filmu „Po čem muži touží 2“. Snímek s hvězdným obsazením vstoupil do kin 21. dubna 2022.

„Po čem muži touží 2 je dalším celovečerním snímkem, jehož vzniku jsme rádi napomohli. Naše společnost podporuje nejen sociální, ekologické, vzdělávací a technologické projekty, ale rádi se podílíme i na těch kulturních. Věříme, že diváci se u druhého dílu pobaví alespoň stejně dobře, jako u toho prvního,“ říká Kristýna Copková, marketingová manažerka společnosti Geis CZ, poskytující komplexní logistické služby.

Bláznivá komedie, na jejímž vzniku se Geis finančně podílel, vypráví o hledání porozumění mezi mužem a ženou. Anna Polívková alias Irena se jednoho rána probere v těle muže (Jiří Langmajer), které nenávidí. Zároveň má však možnost zjistit, jací muži vlastně jsou. Langmajer to komentoval: „Snažil jsem se tak nějak po svém s tou holkou ve mně vypořádat a doufám, že tak, aby se lidi bavili.“

Příběh je vtipným a výstižným obrazem partnerských stereotypů a rozdílů. Ve filmu uvidíte mimo jiné i Marka Taclíka, Terezu Kostkovou, Radka Holuba, Petru Špindlerovou a další.

Čtěte dál …

Drama Když promluvila v českých kinech

Harvey Weinstein býval jedním z největších hollywoodských producentů. Drama Když promluvila mapuje události, které vedly jeho pádu a odhalily jedno z nejděsivějších tajemství slavné továrny na sny. Dne 5. října 2017 vyšel v deníku New York Times článek,...

pokračovat ve čtení