Bláznivá komedie Jedeme na teambuilding měla bláznivou slavnostní premiéru

V pražském multikině Cinema City Slovanský dům včera proběhla slavnostní premiéra česko-slovenské bláznivé komedie Jedeme na teambuilding od tvůrců populárního filmu Známí neznámí.

Před diváky slavnostní projekce se spolu s režisérkou Zuzanou Mariankovou představilataké početná delegace známých herců, v níž nechyběli Jakub Prachař, Vojta Kotek, Anna Polívková, Petra Polnišová, Bořivoj Čermák, Robin Ferro, Erika Stárková a Miss ČR 2023 Justýna Zedníková, která si ve filmu zahrála důležitou roli. A pochopitelně nechyběli ani další herci, kteří se do filmu zapojili. Do kin pak tato jejich bláznivá komedie vtrhne pár dní před Silvestrem a to 28. prosince.

Jak naznačuje slogan „Za firemní se paří nejlíp“, v tomto filmu je hlavní právě to, že se paří za peníze z erární kapsy, a panují zde také hodně uvolněné vztahy a mravy. Ale pro partu našich hlavních hrdinů je nejdůležitější, že za každou cenu musí vyhrát týmovou soutěž. Jinak jejich oddělení bude zrušené a oni přijdou o práci. Proti nim stojí jiné tři party: krasavice z Teplic, pařmeni z Brna a machři ze Slovenska. Každopádně platí ještě jeden slogan: „Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu“.

Jak vznikal výběr a mix známých a neznámých tváří, nám nastínila producentka Petra Polnišová, která si ve filmu zahrála i jednu z rolí: „K osvědčeným filmovým komediálním hercům jako jsou Jakub Prachař, Vojta Kotek a Anička Polívková, jsme postavili méně známé komiky z kultovního Ostravského divadla MIR Robina Ferra, Bořivoje Čermáka, Ondřeje Malého a výborného komika z Brněnského Národního divadla Romana Blumaiera už na castingu mezi herci vznikla dokonalá chemie. Do toho jsme zamíchali slovenské komiky, které všechny velmi dobře znám, jako jsou Alexander Bárta, Richard Autnera, Robo Jakab. Vznikla tak perfektní tvůrčí parta.“

Kredit: Foto Jan Přibylský

Čtěte dál …

Fantastická parta míří do českých kin. Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. 4.

Alfonso Quijote je 11letý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou...

pokračovat ve čtení