Kateřina Kornová a Yvetta Kornová spolu v náchodském divadle

Kateřina Kornová, bývalá manželka Jiřího Korna a Yvetta Kornová, sestra Jiřího Korna, se sešly v zákulisí náchodského divadla. Svedl je dohromady projekt Anděl mezi zdravotníky, kdy dělaly patronky soutěžícím.

Kateřinině podpoře se těšil primáři rumburské chirurgie MUDr. Eidi Hakimi a Yvetta a režisér Tomáš Magnusek dělali ambasadory sympatické staniční sestře z Fakultní nemocnice Hradec Králové Pavle Örhalmi.

Kateřina Kornová a Yvetta Kornová si v zákulisí hezky popovídaly. Určitě probíraly to, co zažily v životě poprvé. Kateřina Kornová narození své první vnučky a Yvetta Kornová svoji nedávnou svatbu s přítelem Josefem Petrů, kdy je oddal právě Tomáš Magnusek.

Čtěte dál …

Nedopalky patří pouze do koše, desetina kuřáků to stále neví. Každý sedmý kuřák e-cigaret nosí nedopalky s sebou a vyhazuje doma do koše, u kuřáků „klasických“ cigaret takové chování prakticky neexistuje.

Kolektivní systém NEVAJGLUJ a.s., který zajišťuje kolektivní plnění pro výrobce tabákových výrobků dle zákona o jednorázových plastech, zadal průzkum, ze kterého vyplynulo, že desetina dospělých kuřáků si stále myslí, že nevadí, když se nedopalky odhazují na zem nebo...

pokračovat ve čtení