Herec Jan Cina, módní návrhářka Edita Vojtková a partneři cukrář Josef Maršálek a vysokoškolský profesor a chovatel morčat Pavel Tejml se představí v Show Jana Krause

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. dubna ve 21.40 na Primě.

Jan Cina – oblíbený filmový a divadelní herec. „Už se mi párkrát stalo, že jsem někde platil za kafe a obsluha, o které jsem si myslel, že jsme přibližně stejně staří, mi řekla: „Já vás mám hrozně rád, já na vás vyrůstal.“ Docela mi zatrnulo,“ říká šestatřicetiletý herec, který před kamerou debutoval před čtvrt stoletím (ve snímku Smradi). A známe ho i z řady českých divadel. Na konci léta ho čeká natáčení filmu o ženě, která bojuje se životem na malém městě. „Hraju jejího syna, který se živí jako drag queen. Absolvoval jsem kvůli tomu workshop, kde jsem se učil líčit a převádět mužské rysy do ženských. Je to dost věda,“ přiznává.

Edita Vojtková – úspěšná módní návrhářka žijící v Bolívii. V jihoamerické Bolívii, kde žije skoro 30 let, je známou módní návrhářkou, učitelkou jógy a podnikatelkou, v rodném Česku debutující autorkou, která přichází s motivační knížkou, v níž odhaluje svůj neuvěřitelný příběh, motivuje a inspiruje. „Ta kniha je mimo jiné i o tom, že když jsem byla malá holka, neměla jsem žádné sebevědomí a bála jsem se, že to v životě nikam nedotáhnu, že jsem zkrátka hloupá. Škola mě nebavila a učení mi nešlo. Když jsem se odstěhovala z Česka, věděla jsem, že v cizí zemi mě nebude nikdo soudit,“ říká. 

Josef Maršálek a Petr Tejml – slavný cukrář a jeho partner, chovatel morčat. Josefa známe jako špičkového cukráře, Petr vyučuje na Jihočeské univerzitě na katedře zootechnických věd a chová ušlechtilá morčata, včetně unikátních fialových. „Doma jich máme kolem sto padesáti. Mají svoji speciální místnost, ale když vysvitne sluníčko, stěhujeme je na zahradu pod pergolu. Mají se u nás jako v ráji,“ říkají partneři.

Čtěte dál …