Ekologická novinka WILTOPIA od Playmobil

WILTOPIA je první ekologicky šetrná pestrobarevná produktová řada od PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % udržitelných materiálů. Sady obsahují zvířátko PLAYMOBIL včetně doplňků, kartu znalostí o zvířatech pro sběr a vzrušující zvukový obsah. S WILTOPIA mohou děti objevovat zvířata a přírodu ve svém vlastním světě a ponořit se do nápaditých her na hraní rolí.

Nová série předává znalosti se zábavnými prvky a představuje detailní, exotický svět zvířat z celého světa. Nabízí spoustu zábavy při sbírání a hraní a zvou děti objevovat deštný prales v Amazonii, který je životně důležitý pro náš ekosystém.

Playmobil® Wiltopia DIY Adventní kalendář 71006: Zvířecí cesta kolem světa

Objevujte každý den v předvánoční době některé ze zvířátek ze všech koutů planety. Adventní kalendář si můžete sami vyplnit a navrhnout pomocí přiloženého archu se samolepkami. Pokud krabici po otevření otočíte, vytvoří se láskyplně ilustrovaná koláž krajiny s biotopy obsažených zvířat. Kalendář je z ekologicky šetrné série Playmobil, která se skládá v průměru z více než 80 % z udržitelných materiálů.

Cena: cca 1 099 Kč

Playmobil® Wiltopia 71007 Centrum péče o zvířata

Tato detailně propracovaná hrací sada zavede děti do fascinujícího světa Amazonie. O zvířata v deštném pralese se stará dvoupatrová stanice. Oddělení má ošetřovnu se stolem, pohyblivou operační lampou, váhami, tepelnou lampou a osvětleným monitorem pro prohlížení rentgenových snímků. Do nejvyššího patra oddělení vede žebřík. Jsou zde uskladněny potraviny a k dispozici je vybavení pro výzkum hmyzu. Jakmile budou zvířata opět zdravá, budou vypuštěna do volné přírody. Wiltopia je první produktová řada společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů.

Další porce znalostí Webová aplikace Wiltopia nabízí další skvělý audio a video obsah a zavede děti přímo do prostředí zvířat. Stačí naskenovat QR kód na obchodní kartě zvířete a detailní svět zvířat a rostlin se objeví doma. Díky funkci rozšířené reality je možné pořídit si selfie s tapírem. Takto funguje přenos znalostí se zábavným a učebním efektem.

Cena: cca 2 899 Kč

Playmobil® Wiltopia 71008 Výzkumná věž s kompasem


Nejlepší výhled na džungli nabízí výzkumná věž s otočnou plošinou. Na střeše je umístěn odnímatelný kompas, který lze vzít na výlety a túry. Věž slouží také jako úkryt pro opice howler. S rozsáhlým příslušenstvím a kartou znalostí zvířat „Howler Monkey“ se vzrušujícím zvukovým obsahem. Wiltopia je první produktová řada společnosti PLAYMOBIL, která se skládá v průměru z více než 80 % z udržitelných materiálů.

Další porce znalostí Webová aplikace Wiltopia nabízí další skvělý audio a video obsah a zavede děti přímo do prostředí zvířat. Stačí naskenovat QR kód na obchodní kartě zvířete a detailní svět zvířat a rostlin se vrátí domů. Díky funkci rozšířené reality je možné pořídit si selfie s opicí howler. Takto funguje přenos znalostí se zábavným a učebním efektem.

Cena: cca 1 999 Kč

Playmobil® Wiltopia – jednotlivá zvířátka

WILTOPIA je první ekologicky šetrná produktová řada od PLAYMOBIL, která se skládá v průměru z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sady zvířátek obsahují zvířátko PLAYMOBIL včetně doplňků, kartu znalostí o zvířatech pro sběr a vzrušující zvukový obsah. S WILTOPIA mohou děti objevovat zvířata a přírodu ve svém vlastním světě a ponořit se do nápaditých her na hraní rolí.

Cena: od 159 Kč

Čtěte dál …

Šílená noc míří do kin

Štědrý večer. Pro partu zločinců ideální čas na přepadení nechutně bohaté rodiny a provětrání jejího sejfu. Ve svém plánu však nepočítali s velmi nepravděpodobným vousatým hrdinou, který komínem přinese dárky… Šílená noc je drsná akční komedie z dílny...

pokračovat ve čtení