Anička Julie Slováčková má doma Arabely prsten

Zpěvačka, herečka a dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové byla o víkendu nedělním hostem živého vysílání na Rádiu Blaník. Moderátorovi Jirkovi Fröhlichovi například prozradila, že populární kouzelný prsten ze seriálu Arabela, kde její matka ztvárnila jednu z hlavních rolí princeznu Xénii, mají doma, a dokonce ho na nějaký čas půjčili velkému fanouškovi Arabely, Milanu Peroutkovi.

Anička Slováčková velmi ráda sleduje filmy a pohádky, ve kterých se její maminka Dagmar Patrasová objevila. „Miluji Arabelu, miluji Návštěvníky a vlastně všechny filmy, kde máma hrála,“ svěřila se zpěvačka s tím, že oba seriály byly dle ní velmi nadčasové a jsou velmi pěkně udělané. „Je to česká klasika a je to nádherný, a hlavně mít doma prsten Arabely, to je ten bonus, který jsem podle mě měla,“ vysvětlila Anička Julie Slováčková na Rádiu Blaník.

Posluchače Rádia Blaník ale zajímalo, jestli má onen prsten pořád u sebe doma. „Já doufám, že mi zůstane. Je pravda, že ho měl u sebe velmi dlouho Milan Peroutka, který Arabelu miluje a máma mu ho jednou půjčila a na půl roku jsme ho neviděli. Naštěstí ho pak zase vrátil. Tak doufám, že už ho nikomu půjčovat nebudeme,“ dodala v živém vysílání se smíchem zpěvačka.

Čtěte dál …