Jak vyučovat jazyky moderně a předejít vyhoření? Přihlaste se na bezplatné webináře

Společnost WocaBee připravila před koncem školního roku další sérii oblíbených vzdělávacích webinářů pro školy. Zajímavá témata jsou připravena pro ředitele, učitele cizích jazyků i pro všechny pedagogické pracovníky.

Pět odborných webinářů s WocaBee se uskuteční na přelomu května a června a jejich nosným tématem bude inovativní jazyková výuka. Učitelé i vedení škol získají praktické tipy, jak využívat moderní digitální pomůcky a umělou inteligenci.

V závěru sérii doplní webinář užitečný pro všechny ve školství – učitelé se dozvědí, jak účinně předcházet psychickému vyhoření. Na webináře s WocaBee se můžete bezplatně zaregistrovat ZDE .

Digitální pomůcky a AI pro učitele jazyků

Kdo chce učit inovativně, bez digitálních nástrojů se neobejde. K tématu digitální výuky cizích jazyků přináší WocaBee ve spolupráci s odborníky dva inspirativní webináře:

Digitální pomůcky pro učitele cizích jazyků: Padlet a ToolBee

Středa 29. května 2024 18:00–19:30.

Padlet je inovativní pomůcka, se kterou mohou učitelé vytvářet interaktivní učební materiály, sdílet zdroje nebo vytvořit prostor pro spolupráci mezi žáky. ToolBee je online portál, kde učitelé najdou více digitálních pomůcek na jednom místě.

Speakrem na webináři bude oblíbená lektorka Ľudmila Morbey spolu s Michalem Ošvátem, autorem WocaBee a ToolBee .

Umělá inteligence ve výuce cizích jazyků

Pondělí 3. června 2024 18:00–19:30.

Vstupte do světa vzrušujících možností, ve kterém se setkávají technologie a vzdělávání! Umělá inteligence přináší nové příležitosti ke zefektivnění výuky cizích jazyků a k motivaci žáků.

Odborný webinář připravila Eva Nečasová – zakladatelka neziskové iniciativy AI dětem (www.aidetem.cz), která je lídrem vzdělávání v oblasti umělé inteligence v ČR.

WocaBee přináší školám výsledky

Aplikaci WocaBee na učení cizích slovíček a frází od roku 2018 využívají tisíce žáků a učitelů nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Benefity aplikace pro školy, žáky i učitele představí její autor Michal Ošvát na dvou webinářích .

Modernizujte jazykové vzdělávání s WocaBee ( webinář pro ředitele)

Čtvrtek 30. května 2024 14:00 – 14:30.

Kvalita jazykové výuky je důležitým ukazatelem úrovně každé školy. Krátký webinář pro zaneprázdněné ředitele představí inovativní pomůcku, která zlepší jazykové znalosti žáků, učitelům zjednoduší práci a vedení umožní získat přehled o práci jednotlivých tříd.

Vyučujte jazyky moderně, jednoduše a s výsledky ( webinář pro učitele)

Čtvrtek 30. května 2024 18:00 – 19:30.

Aplikace WocaBee je jednoduchá pomůcka, se kterou se v krátké době stanou z průměrných žáků jednotkáři a i slabší žáci najednou objeví chuť k učení. Aplikace žáků naučí správnou výslovnost, prostřednictvím hry umožní rozvoj konverzace a zlepší jazykové znalosti žáků.

Učitelé, udržte si svoji motivaci

Práce učitele dlouhodobě patří k nejstresujícím povoláním. Proto se WocaBee na svých webinářích pro učitele pravidelně věnuje i tématu psychohygieny .

Jak předejít vyhoření v učitelské praxi

Středa 5. června 2024 18:00–19:30.

Být kreativním, inovativním a motivujícím učitelem může být někdy pod tíhou každodenních povinností náročné. Dlouhodobá psychická zátěž často vede ke ztrátě motivace či dokonce k psychickému vyhoření. Na webináři s odbornicí se podíváme na to, jaké jsou příčiny a symptomy vyhoření a jak mu účinně předcházet.

Zaregistrujte se bezplatně

Na webináře s WocaBee se mohou učitelé zaregistrovat nejpozději v den konání webináře vždy do 16:00 hod. (na webinář pro ředitele do 13:00 hod.). Bezplatná registrace je velmi jednoduchá prostřednictvím tohoto linku:

https://wocabee.app/app/webinar/2024-Q2/?lang=CZ

Webinář je po zaregistrování možné sledovat i ze záznamu. Pro všechny účastníky živého vysílání je připraveno losování o pěkné ceny.

Webináře s WocaBee se dlouhodobě těší velkému zájmu – průměrná účast na každém z nich dosahuje 1500 učitelů. Kvalitu webinářů účastníci pravidelně hodnotí prostřednictvím dotazníků na úrovni do 1,25 (1= vynikající, 5= nedostatečný).

„Bezplatné odborné vzdělávání pro učitele poskytujeme již čtvrtý rok a vždy se snažíme přinášet aktuální a praktická témata. Věřím, že i v aktuální sérii webinářů si každá škola najde řadu užitečných tipů,“ říká Michal Ošvát , CEO společnosti WocaBee .

Čtěte dál …