Interaktivní monitor a další výhry za procvičování slovíček? Zapojte svou třídu do soutěže s WocaBee

Do 20.12. se mohou učitelé cizích jazyků se svými třídami zúčastnit vánoční soutěže s WocaBee s atraktivními cenami. Stačí se žáky procvičovat slovní zásobu s vánoční tématikou v jakémkoli cizím jazyce a žáci, učitelé i školy mohou v losování získat výhry v celkové hodnotě 150 000 Kč. Vyzkoušejte učení hrou v úspěšné online aplikaci pro školy, která získala ocenění Inovativní čin roku!

Aplikace WocaBee k efektivní výuce cizích jazyků se na našich školách využívá s úspěchem již od roku 2018. Dosud ji vyzkoušelo více než 400 tisíc žáků a studentů v 10 evropských zemích. Aplikace je dostupná online bez nutnosti instalace a funguje na jakémkoli zařízení (mobil, tablet, počítač).

Žáci se ve WocaBee učí slovní zásobu jakéhokoli cizího jazyka hravou formou včetně výslovnosti. Učení jazyka v aplikaci žáky motivuje, učitelům šetří čas a zefektivňuje výuku. Práce s WocaBee je velmi jednoduchá – učitel zadává do aplikace balíčky slovíček, které si žáci procvičují s použitím 10 sofistikovaných metod a s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušejte a vyhrajte ceny za 150 000 Kč

Benefity WocaBee si mohou žáci a učitelé v tomto předvánočním období nezávazně vyzkoušet v atraktivní vánoční soutěži . Jsou v ní připraveny ceny v celkové hodnotě 150 000 Kč, mezi nimiž je Playstation, notebook, mobily nebo tablety, včetně hlavní ceny pro školy – interaktivní dotykový monitor s 65palcovou obrazovkou a s rozlišením 4K.

„Interaktivní monitor v sobě spojuje výhody interaktivní tabule a dotykového monitoru s řadou technických výhod. Školy tak díky WocaBee mohou získat inovativní pomůcku, která je posune opět o krok blíže k modernímu digitálnímu vzdělávání. Školám zároveň poskytujeme možnost získat i licence WocaBee v hodnotě 50 000 Kč a další ceny,“ říká Michal Ošvát, CEO WocaBee s.r.o. a organizátor soutěže.

Do slosování o tyto ceny řadí školy i učitele každý žák, který splní jednoduché podmínky. Čím více žáků škola do soutěže zapojí, tím větší šanci má na výhru. Losování se uskuteční těsně před Vánocemi, v pátek 22.12.2023.

Zapojte se do 20. prosince

Učitelé cizích jazyků mohou své třídy zapojit do soutěže do středy 20.12. 2023. Stačí, aby objednali bezplatnou zkušební verzi aplikace WocaBee na www.wocabee.app a zadali svým žákům k procvičování balíček slovíček na téma Vánoce (v jakémkoli cizím jazyce). Soutěže se mohou zúčastnit i třídy, které již používají placenou verzi aplikace.

Vánoční slovní zásoba je pro učitele v aplikaci předpřipravená a tak zadání balíčku zabere pouze minutu času. Pokud žák balíček slovíček splní, zařazuje do slosování o ceny sebe, svou školu i svého učitele. Učitelé tak v rámci soutěže mohou se žáky kvalitně procvičit tematickou slovní zásobu a zároveň je motivovat k učení inovativním způsobem.

Čtěte dál …

Lovci znaků přibližují interaktivní formou písmo i komunikaci od jejich prvopočátku. Vezměte děti a pojďte jim ukázat, co je telegraf či světlotisk nebo si pokecat s robotem Blablátorem

Holešovická tržnice zve na autorskou putovní výstavu plzeňského DEPO2015 Lovci znaků. Malé i velké návštěvníky tato interaktivní expozice provede netradičně pojatým světem písma, jeho historií, základy typografie, ale i šifer a komunikace obecně. Na dobrodružné...

pokračovat ve čtení