Batoh do školy? Volte Oxybag.

Česká značka Oxybag je dlouhodobě jedničkou na českém trhu školních potřeb, školáky totiž doprovází už pěknou řádku let. Kvalitní batohy pro děti všech věkových kategorií, široká nabídka aktovek pro prvňáčky a jedinečné osmidílné sety, které jinde nenajdete, to je Oxybag. Parťák, co vám kryje záda.

Oxybag, sázka na jistotu

Cílem Oxybag je nabídnout velmi pestrou škálu školních potřeb za rozumnou cenu. Dlouholetá tradice a kvalita jsou důvody, proč je pro rodiče Oxybag volbou číslo jedna. Všechny batohy jsou vyráběny na základě konzultací se zkušeným fyzioterapeutem, který dohlíží na to, aby splňovaly přísné zásady zdravého nošení. Samozřejmostí je bezpečnost, maximální komfort při nošení a velmi nízká váha školních batohů, aby se záda cítila jako v bavlnce. Kolekce pro rok 2022 přináší nové neotřelé motivy, nadčasový design a spoustu vychytávek, které dětem školní léta zpříjemní.

Extrémně moderní a extrémně nadčasový

Letošní novinkou je školní batoh OXY GO, batoh, který zaujme na první pohled. Velikostí i funkcemi je přizpůsoben pro prvňáčky, vydrží ale mnohem déle. Na zádech sedí jako ulitý, je dostatečně prostorný, samostatně stojí, nechybí reflexní prvky, hrudní popruh, praktické kapsy a jako bonus je lehký jako pírko. Má prostě vše, co prvňáček u svého prvního školního batohu potřebuje.

Děti často poměrně brzy touží po batohu novém, protože se na aktovku cítí velcí, tahle situace vás s OXY GO ale rozhodně nepotká. Moderní vzhled a dostatečný prostor na školní pomůcky zaručí, že batoh vašim ratolestem vydrží minimálně do třetí třídy.

Chce být jako Messi nebo ho fascinuje svět Minecraft? Pak ho potěší školní batoh OXY GO Fotbal nebo Playworld. Pokud však netrpělivě vyhlíží letošní premiéru Jurského světa, pak je jasnou volbou batoh OXY GO Jurassic World. Motivy pro holky jsou romantické, barevné a hravé, stejně jako celý dívčí svět. S Unicorn rozhodně nešlápnete vedle, třpytivý Shiny zaujme na první dobroua nesmí chybět ani Motýl, nejoblíbenější motiv aktovek Oxybag.

OXY GO je extrémně lehký!

Extrémně moderní!

Extrémně nadčasový a extrémně…prostě GO!

S tímhle batohem se děti ve škole rozhodně neztratí.

Více na: www.oxybag.cz

Čtěte dál …

Zpětný odběr PET lahví a plechovek Čechy oslovil. Za první tři měsíce pilotního testování vrátili přes čtvrt milionu obalů.

Systém zálohování PET lahví a plechovek může úspěšně fungovat i v českém prostředí. Ukázalo to jeho pilotní testování ve třech prodejnách Kaufland a stejném počtu obchodů Lidl. Lidé v nich během tří měsíců výměnou za slevové kupony odevzdali přes 260 tisíc obalů....

pokračovat ve čtení