Kreativní Velikonoce s vůní přírody s Tvoje svíčka

Svátky jara, Velikonoce, jsou za dveřmi. Patří k těm nejvýznamnějších z celého roku a letos připadají na duben. Proto je nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jakou výzdobu tentokrát zvolíme. Přivítejte jaro u vás doma už teď, nemusíte nechávat zdobení na poslední chvíli.

Typickou velikonoční dekoraci představují vajíčka, symbol nového začátku. Nejen, že je dáváme koledníků, ale hezky si jimi můžeme ozdobit obývák či jídelnu. Pokud máte rádi přírodní materiály, velikonoční atmosféru krásně doladíte dřevěnými vajíčky od TVOJE SVÍČKA. Použijte je přírodní nebo dobarvěte podle vlastní fantazie barvami či fixy, určitě to zvládnou i děti a máte o zábavu postaráno.

Další variantou může být jednoduché velikonoční aranžmá z přírodních materiálů, které hezky dotvoří zátiší na svátečním stole. Na přípravu vám bude stačit talíř či dortový podnos, na který položíte dekorační mech, větvičky a drobné kvítky. Doplňte dřevěnými vajíčky a čajovými svíčkami z včelího vosku TVOJE SVÍČKA. Svíčky nemají klasický hliníkový kalíšek, proto jsou ideální na vložení třeba do skořápek od vajíček, čímž dotvoří kouzelnou velikonoční atmosféru. Přírodní čajové svíčky neprskají, pohlcují nepříjemné pachy a blahodárně působí na vaše smysly. Hmotnost svíčky je pouhých 20 g a vydrží hořet až 8 hodin.

Možností existuje opravdu spousta a je tedy pouze na vás, kterou si vyberete. Určitě nezapomeňte zapojit do tvorby výzdoby celou rodinu, včetně dětí. Skvěle si užijete společně strávený čas, spoustu legrace a vyrobíte krásné barevné dekorace, které dodají vašemu domovu ten pravý jarní kabátek.

DŘEVĚNÉ VAJÍČKO (4 cm) od TVOJE SVÍČKA zakoupíte za 29 Kč.

Prodejní cena ČAJOVÉ SVÍČKY ZE VČELÍHO VOSKU (BEZOBALOVÁ) 20 g od TVOJE SVÍČKA činí 20 Kč.

Více informací naleznete na tvojesvicka.cz.

Čtěte dál …

Dvě páčky do skla…

… je recept pro labužníky, kteří milují lesk ve své domácnosti. Ten završí nové páčkové vypínače NEXA v čistém a jednoduchém kruhovém tvaru, který zdůrazní krásu skla. „Nová kolekce NEXA interiéru dodá moderní vzhled svým minimalismem a funkčností. Její vznik...

pokračovat ve čtení