Pomocníky na jarní úklid využijete i na Velikonoce

Řádně uklizená domácnost bez námahy, dřív, než první jarní paprsky začnou svítit do oken. Šikovní pomocníci od SENCOR vám úklid domácnosti ulehčí a vy se tak budete moct věnovat velikonočním přípravám.

Pro nejefektivnější úklid je dobré si zvolit tu správnou strategii. V ideálním případě je dobré začít s úklidem nejvýše položených míst, směrem dolu. Vymeťte pavučiny a pusťte si jaro dovnitř skrz umytá okna.  Při čistění si na pomoc vezměte čistič oken SENCOR SCW 3001YL, který za sebou nezanechá žádnou šmouhu. Snadno s ním umyjete nejen okna, ale i zrcadla, sprchové dveře, obložené stěny nebo skleněný nábytek. Jedná se o soupravu mopu a elektrické stěrky, kdy vaše ruce nepřijdou se znečištěnou vodou do kontaktu.

K dostání na www.sencor.cz za 999 Kč.

Pro klasický úklid i těžko dostupná místa je tu vysavač SENCOR SVC 0825 s hlavicí o pohyblivosti 180°. Za ruční jednotku lze umístit dva různé systémy. Ten první je tyčový vysavač s ultralehkou sklopnou trubicí ERGO FLEX sklopíte do úhlu až 90° a snadno na ní napojíte bohatou škálu příslušenství. Druhý je čistící jednotka AQUA8 se systémem dvou nádob pro mokré čištění a vytírání. Tímto mistrem snadno vysajete jakoukoliv tekutinu z podlahy

K dostání na www.sencor.cz za 10 999 Kč.

Čtěte dál …