Vytvořte si doma atmosféru zimní pohádky s kolekcí Winter Glow

Když se venku setmí a do oken se opírá vítr, přichází ideální chvíle prozářit zimní večery příjemnou hřejivou atmosférou. Navodit ji můžete s novou kolekcí Winter Glow od oblíbené německé porcelánky Villeroy & Boch.

Jemný dekor v přírodních barvách zdobený blikajícími hvězdami tvoří decentní kombinaci, která se bude hodit o svátcích i v běžný den. Kromě šálků na svařené víno nebo čaj si můžete krásu kolekce dopřát v podobě sklenek, adventního věnce, dóz na cukroví, svícnu, zvonku na stůl, sněžítka nebo například dekorace na stromek či chvojí.

Připravte se na zimu a užívejte si chvilky hřejivé pohody s kouzelnou kolekcí Winter Glow, kterou si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …

Vlastní bazény jsou stále populárnější. Náklady na provoz jsou však často v sezóně i přes 5 tisíc Kč za jediný měsíc. Kde lze ušetřit? 

Stále více Čechů si chce užít léto naplno a zároveň se ochladit při horkých letních dnech a rozhodnou se pro pořízení bazénu. Před samotnou investicí do je ale důležité si uvědomit, že nákupem bazénu výdaje nekončí. Provoz totiž není zadarmo. Víte, kolik vás může stát...

pokračovat ve čtení