Vytvořte si doma atmosféru zimní pohádky s kolekcí Winter Glow

Když se venku setmí a do oken se opírá vítr, přichází ideální chvíle prozářit zimní večery příjemnou hřejivou atmosférou. Navodit ji můžete s novou kolekcí Winter Glow od oblíbené německé porcelánky Villeroy & Boch.

Jemný dekor v přírodních barvách zdobený blikajícími hvězdami tvoří decentní kombinaci, která se bude hodit o svátcích i v běžný den. Kromě šálků na svařené víno nebo čaj si můžete krásu kolekce dopřát v podobě sklenek, adventního věnce, dóz na cukroví, svícnu, zvonku na stůl, sněžítka nebo například dekorace na stromek či chvojí.

Připravte se na zimu a užívejte si chvilky hřejivé pohody s kouzelnou kolekcí Winter Glow, kterou si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …

Sněhu, zastavit – stát

Nejenom zimní radovánky, koulování a lyžování, ale i nepříjemné starosti… I to může přinést štědrá sněhová nadílka, pokud ji necháme neplánovaně klouzat ze střechy dolů! A přitom na ni stačí nainstalovat speciální sněhové zábrany a okolí domu bude hned bezpečnější....

pokračovat ve čtení