Vánoční inspirace od Goodie – tipy na dárky pro muže

Kdybyste si mohli přát něco výjimečného, voňavého, pro vaše zdraví prospěšného nebo něco na zub, co by to bylo? Většina mužů asi odpoví kosmetika nebo dobré mlsání. Proč jim tedy neudělat radost obojím? Letos o Vánocích ale zkuste nesázet na obligátní balíčky z drogerie nebo potravin, ale věnujte svým blízkým něco neobvyklého. Řeč je o kvalitních produktech Goodie.

KAM AŽ SAHÁ HISTORIE DÁRKŮ?

První zmínky o vánočních dárcích dosahují až někam do středověku, kdy si lidé navzájem dávali dárky o svatých nocích. Šlo o maličkosti, které v sobě ale nesly hluboký význam. To, co obdarovaní našli pod stromečkem nejen upevňovalo vztahy, ale zároveň mělo určitou symboliku. Červená jablka znamenala zdraví a sílu, ořechy přinášely moudrost a dlouhověkost, perníčky představovaly příslib radosti a slasti mládí. Existovalo spoustu pověr a mýtů ohledně dárků, proto byly některé dokonce zakázané.

CO SE PODLE TRADIC A POVĚR NESMĚLO DAROVAT?

  • ostré předměty, nože, jehly, jelikož se věřilo, že ostrost těchto věcí popíchá srdce a promění lásku v bolest
  • perly a kapesníčky, které podle pověr přinášely do domu smutek a pláč
  • jakékoliv černé věci, protože černá barva je symbolem neštěstí a zmaru

CO ZABALIT POD STROMEČEK V 21. STOLETÍ? 

Každý rok je to stejné, hon za dobrým dárkem začíná v obchodech ještě, než stihne opadat barevné listí. Vánoční koledy, které hrají v obchodech znáte už nazpaměť, protože hypnotizovaně koukáte do regálů na produkty a přemýšlíte nad otázkami jako: „Bude se to líbit?“ nebo „Jak to bude využívat?“.

Inspirujte se při nákupu dárků u našich předků a darujte opravdu něco, co má hluboký význam a přidanou hodnotu. Produkty Goodie jsou přesně takové.

VÁNOČNÍ BALÍČEK PRO MUŽE

Dodá šmrnc a pomyslnou třešničku na dortu každému muži! Obsahuje: 

Vánoční balíček – Pro muže

Místo kávy si zkuste dát čekankový nápoj Coffree, zdravější alternativu pro vaše játra a trávení. Pro fyzickou a zároveň duševní pohodu nezapomeňte na Macu – pomůže s vytrvalostí, pamětí i sexualitou. Jako svačinu po tréninku, nebo pro zahnání mlsné ochutnejte kokosové chipsy a krém se slaným karamelem. A protože pánové se musí taky hýčkat, v balíčku najdete i mýdlo, které celé tělo provoní santalovým dřevem. 

Máte mezi Goodie produkty jiné favority? Nakombinujte je dle libosti do vánoční krabice s milým přáním, nebo svým blízkým darujte voucher v hodnotě 500 Kč1 000 Kč a 2 000 Kč, ať si každý sám vybere, co ho z Goodie nejvíce potěší. 

Nikdy však nezapomeňte, že mnohem více důležitější než všechny dárky světa, je samotný čas, který strávíte se svými blízkými, nehledě na to, kolik rozdáte, nebo obdržíte dárků.

V Goodie najdete jenom produkty s dobrou karmou. Můžete je vybírat na www.goodie.cz.

Čtěte dál …