TVOJE SVÍČKA dokáže navodit opravdovou vánoční pohodu

Svíčka je jedním ze symbolů vánočních svátků a patří nejen na adventní či štědrovečerní tabuli. Často poslouží také jako milý dárek pro naše blízké. Jedná-li se o svíčku vonnou, dokáže její vhodně zvolená varianta potěšit obdarované  i pozitivně ovlivnit atmosféru kolem nás. O té vánoční to platí dvojnásob. Za svatou vánoční trojici lze považovat spojení vůní skořice, hřebíčku a citrusů. To dobře vědí v české dílně TVOJE SVÍČKA. Partnerská dvojice Ondra a Katka Becherovi, majitelé této značky, proto vytvořili v této kombinaci svíčku s výstižným názvem Šťastné a veselé. Stoprocentně přírodní svíčka ruční výroby okouzlí a potěší každého milovníka Vánoc. Její vůně okamžitě navodí pohodovou atmosféru, kterou miluje snad každý z nás. Všechny svíčky z dílny TVOJE SVÍČKA jsou vyrobeny z přírodního sójového vosku a vybaveny bavlněným knotem. Jejich silná a  dlouhotrvající vůně je zajištěna použitím kvalitních éterických olejů.

Chcete-li udělat opravdu dojem a věnovat obdarovaným nezapomenutelný zážitek, věnujte jim Šťastné a veselé. Díky této vůni na vás budou dlouho vzpomínat.

Prodejní cena svíčky dle gramáže od 150,- Kč.

Více informací naleznete na: https://www.tvojesvicka.cz/

Čtěte dál …

Sněhu, zastavit – stát

Nejenom zimní radovánky, koulování a lyžování, ale i nepříjemné starosti… I to může přinést štědrá sněhová nadílka, pokud ji necháme neplánovaně klouzat ze střechy dolů! A přitom na ni stačí nainstalovat speciální sněhové zábrany a okolí domu bude hned bezpečnější....

pokračovat ve čtení