TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY: Originální dárky pod stromeček pro všechny generace od české značky Butter Kings

Vánoce se blíží a otázka, co nadělit blízkým pod stromeček, tak nabývá na aktuálnosti. Hledáte-li originální, ale přitom praktický dárek, který potěší, najdete jej v e-shopu českého výrobce designových doplňků Butter Kings. Již od roku 2015 vyrábí ikonické koše na prádlo a na ty přirozeně navázaly i další produkty nezbytné pro domácnost. V nabídce Butter Kings je povlečení, polštáře, koberečky, rohožky, hrnečky, oblíbené dětské vybarvovací koberečky… Vše v atraktivních designech, včetně těch vánočních, a s možností dle potřeby navzájem kombinovat či doplňovat. Vytipovali jsme pro vás zajímavé kousky, které udělají radost jak dětem, tak dospělým.

Povlečení s osobním věnováním

Osobní věnování promění povlečení nebo piknikovou deku ve vskutku jedinečný, personalizovaný dárek.  Krásné sny, moje holčičko! Mé lásce Julii. Naší zlaté babičce… Při dokončení nákupu stačí do poznámky napsat text, který chcete na výrobek přidat, a v Butter Kings vybraný kousek i se vzkazem vyrobíspeciálně pro vás.

Obaly na notebooky

Novinka v portfoliu Butter Kings nejen fantasticky vypadá, ale také se velmi dobře udržuje. Tenhle obal na notebook můžete bez obav prát a stále bude vypadat jako nový. Je vyroben ze 100% kanva bavlny, takže je praktický a velmi příjemný na dotek – na rozdíl od většiny obalů na trhu, vyrobených z polyesteru.  Spolehlivě zpříjemní každodenní pracovní shon a skvěle doplní váš outfit!

Dekorativní polštáře

Polštáře jsou ze 100% bavlněné kanvy a hodí se do interiéru i na venkovní terasu. Dají se snadno prát a zútulní každý prostor. Polštáře samozřejmě můžete designem zkombinovat jak s krabicemi či košem na prádlo, tak i s hrnečky či ložním prádlem. Nebo je prostě jen položit na pohovku a rázem máte ideální místo k odpočinku. Skvělý tip pro unavené maminky či babičky!

Zástěry

Naše maminky, babičky, ale samozřejmě také mnozí pánové jsou v kuchyni jako doma, a proto jistě ocení kuchyňskou zástěru. Není na škodu chránit se před neposednými ingrediencemi v hrncích a neriskovat zbytečně poničené oblečení. Stačí si vybrat ten správný design a dárek je připraven.

Set zástěra a kuchyňské rukavice

A co takhle přidat k zástěře ještě neméně praktické kuchyňské rukavice? Bezpečné a pohodlné vaření jistě ocení každý domácí šéfkuchař. Velkou výhodou je možnost postupného přidávání produktů z celého kuchyňského portfolia tak, aby k sobě vzájemně ladily – a kuchyně se promění k nepoznání! Vaření bude zábava, ať už zvolíte jeden motiv pro všechno nebo naopak vyberete každý kus úplně jiný. Fantazii se meze nekladou.

Utěrky

Může se to zdát jako maličkost, ale i utěrka s pěkným vánočním designem povznese kuchyň a všechny, kdo v ní zrovna pobývají, do sváteční nálady.  Motivy setů utěrek hravě zkombinujete se zástěrou nebo chňapkami a dalším kuchyňským textilem.

Dárky pro nejmenší

Látková vybarvovací knížka – omalovánka

Do knih se nečmárá! No, jak do kterých, látkové knížky Butter Kings jsou k vybarvování přímo stvořené. Jsou to vlastně takové omalovánky, jen nejsou z papíru, ale z bavlny. Děti si do nich můžou dle libosti čmárat speciálními fixy na textil, které jsou vypratelné, takže knížka je použitelná opakovaně – k radosti dětí i rodičů.  

Dětské vybarvovací koberečky 

Bezstarostně malovat na koberec, aniž by se máma nebo táta zlobili… Sen mnoha dětí plní vybarvovací koberečky – bestseller v nabídce Butter Kings.  Koberečky jsou vyrobeny z hrubé kanva bavlny. Po vybarvení je možné je vyprat, barva zmizí a děti mohou vybarvovat znovu a znovu a znovu. Každý kobereček se tak může stát unikátním uměleckým dílem a zároveň je cestou, jak zábavnou formou podporovat a rozvíjet dětskou fantazii. Kobereček se prodává v setu s vypratelnými fixy a je zabalen v pěkné papírové krabici, takže už stačí jen jej v pravý čas položit pod vánoční stromeček.

Více na https://www.butterkings.com.

Instagram https://www.instagram.com/butter_kings/

Facebook https://www.facebook.com/butterkingsrulez

Čtěte dál …