Rozsviťte svůj domov vánoční atmosférou

Hledáte stylový dárek nebo si toužíte zimní svátky rozjasnit ještě o kousek více? V tom případě vítejte ve světě vonných svíček plných přírodních ingrediencí, které skvěle rozzáří každý interiér. Ať už si to chceme či nechceme přiznat, s blížícími se Vánocemi se pojí kromě radostí i stres. Proto bychom měli hledat způsoby, jak mu zabránit a užít si všechny ty magické okamžiky naplno. A s kouzelnou vůní svíček Ravenwax přichází také relaxační účinky – nechte stres pomalu odplout a dopřejte si odpočinek, který si opravdu zasloužíte.

Česká značka Ravenwax se zabývá ruční výrobou svíček, které mají jasný cíl – rozjasnit domovy přírodními vůněmi. Každý produkt je výsledkem precizní práce a vášně pro detail, která se promítá do každé jednotlivé svíčky. Filozofie Ravenwax se opírá o spojení přírodních ingrediencí, ruční výroby a vysoké kvality. Srdcem těchto českých výrobků je péče o životní prostředí, protože se pracuje s přírodním sójovým voskem a esenciálními oleji, které nejen provoní prostory, ale také mají relaxační účinky. Sójový vosk představuje alternativu k parafínovému vosku, který se využívá při výrobě svíček běžně. Sójový vosk zajišťuje delší hoření svíčky, lépe se čistí, více voní, a navíc neuvolňuje toxické látky či saze, takže nepředstavuje nebezpečí pro vaše zdraví, jak je tomu u parafínových svíček.

Vonné svíčky Ravenwax nejen, že provoní váš domov, ale jejich jemné vůně dovedou také uvolnit napětí a stres. Rázem vytvoří romantickou atmosféru, kterou podpoří nejen jejich vůně, ale také estetický vzhled. Svíčky se také často využívají při meditacích, kdy pomáhají navodit pozitivní myšlení. Pokud máte svou představu o ideální vonné svíčce, neváhejte se obrátit na Ravenwax, kde vám rádi vyrobí také svíčku na přání. Zvolit si můžete z různých vůní, velikostí, tvarů, barvy, designu, ozdob a dalších specifických požadavků.

Hledáte-li pro své blízké ten správný dárek, který jim rozjasní svátky a přinese do jejich domova hřejivou atmosféru, nenajdete lepší volbu než vonné svíčky Ravenwax. Přinášíme vám několik tipů na produkty, které jsou spojeny se zimní přírodou a pohádkovou atmosférou Vánoc.

Dotek Vánoc

350gramová přírodní sojová svíčka s vůní vánočního cukroví, vanilky a podtónem jehličí vás přenese do vánoční nálady mrknutím oka. Je uzavřená v elegantní skleněné nádobě s dřevěným víčkem. Tato vánoční svíčka zaujme svým jemným růžovým odstínem a vůní spojenou s vánočním kořením a vanilkou. Skvěle doplní jakýkoliv vánoční interiér. Ideální dárek pro vaše blízké nebo dokonalý způsob, jak si zpestřit vánoční večery a nechat se unášet vánočním kouzlem, které tato svíčka přináší.

Svíčku Růžová – vánoční harmonie zakoupíte za cenu 450 Kč.

Hřejivá elegance

Svíčka o objemu 390 ml se pyšní nejen estetickou krásou, ale také jemnou vůní, která se rychle šíří po celém prostoru. Přichází s vůní teplého koření, které prohřeje i ty nejchladnější večery. Zažijte jedinečnou atmosféru, která vás okouzlí jak při trávení času s rodinou, tak při relaxaci u vánočního stromečku. Něžná svíčka zaujme svým vzhledem i podmanivou vůní, která dodá vašemu interiéru další vánoční prvek.

Svíčku Vánoční růže – s vůní koření zakoupíte za cenu 480 Kč.

Sněhové okouzlení

Tato půvabná svíčka s vůní teplého koření spojuje aromatické přísady v magický vánoční celek – okouzlí vás výraznou vůní skořice, hřebíčku i muškátového oříšku. Se sněhovou svíčkou na vás čeká úchvatné harmonické aroma, kterého se jen tak nenabažíte. Je vyrobena z kvalitního vosku, díky čemuž hoří rovnoměrně a dlouho. Elegantní skleněné pouzdro, ve kterém se svíčka nachází, dodává další dekorativní rozměr – potěší tedy nejen vaše čichové buňky, ale také oko.

Svíčku Bílá – sněhová zakoupíte za cenu 280 Kč.

Osvěžující potěšení

Sójová svíčka s vůní sladkého pomeranče přinese do interiéru energii i vitalitu. Tato vůně je známá svou schopností vytvořit pozitivní atmosféru, zrelaxovat a přinést radost. Skvěle tak rozjasní každý pochmurný šedivý den, kterému rázem dodá osvěžující změnu. Svíčka je vhodná pro meditaci, rituály, romantické večery i pro prosté vytvoření příjemné atmosféry.

Svíčku Oranžová – sladký pomeranč zakoupíte za cenu 480 Kč.

Jasný vánoční les

Tato svíčka je vše, co si lze představit pod vánočním obdobím. Kombinuje tradiční vánoční koření, jako je skořice, hřebíček či pomerančová kůra, s rozmarýnem, který vůni dodá osvěžující a povznášející prvek. Svíčka se skvěle hodí ke štědrovečerní večeři nebo rozbalování dárků – její vánoční duch tuto atmosféru doplní přímo magickým způsobem. Nechte se tímto vánočním kouzlem pohltit a užívejte si energii, kterou vám svíčka předává.

Svíčku Zelená – vánoční les zakoupíte za cenu 450 Kč.

Více informací naleznet na webových stránkách, Instagramu či facebookové stránce společnosti Ravenwax.

Čtěte dál …