Přírodní sójové svíčky Tvoje svíčka vás přenesou na nejkrásnější místa naší republiky

Za českou značkou Tvoje svíčka stojí manželé Ondra a Katka Becherovi, kteří si přáli vyrábět přírodní svíčky s ohledem na planetu i zdraví svých zákazníků. I když nejsou na českém trhu prvními ani jedinými výrobci přírodních svíček, věří, že jejich produkty mají co nabídnout. Zásady, jež si pro svoji značku vytyčili, dodržují ve všech směrech. Svíčky jsou stoprocentně přírodní, díky čistým éterickým olejům krásně voní a jsou vyrobeny ručně ve středních Čechách. Každý produkt dostává maximální péči a nezatěžuje životní prostředí. Tvoje svíčka ale vyniká především díky speciálnímu zeměpisnému konceptu. Svíčky nesou názvy různých zajímavých míst po České republice. Zapálíte si tak například Boubínský prales nebo Pravčickou bránu a přenesete se na místo, jehož vůně vám právě dělá společnost. Na obalu svíčky naleznete unikátní QR kód, který vás odkáže na webové stránky s informacemi a tipy vztahujícími se k jednotlivým lokalitám. Tvoje svíčka přináší skvělé nápady na výlety a krásné a jedinečné vůně. To vše v ekologickém balení, jež může sloužit i k dalšímu využití.

Jen to nejčistší složení

Sójový vosk plus bavlněný knot plus stoprocentní éterické oleje rovná se Tvoje svíčka. „Přáli jsme si vyrábět zcela přírodní svíčky té nejvyšší kvality, které nezatíží životní prostředí a jejichž vůně bude vyprávět příběhy z našich rodinných výletů. Náš koncept neustále vylepšujeme a přicházíme s novými nápady. Moc si vážíme toho, že se to líbí našim zákazníkům a že se pro ty „své“ svíčky vracejí,“ popisuje Katarína Becherová, která se stará o marketing značky Tvoje svíčka.

Rozličné kouty naší krásné země

Česká republika bezesporu skýtá nepřeberné množství krás. Do hledáčku značky Tvoje svíčka se zatím dostaly Sněžka, Macocha, Pančavský vodopád, Praděd, Prachovské skály, Pravčická brána a Boubínský prales. Vůně těchto míst tvoří stálou nabídku značky. „Při přípravě novinek se snažím, dle svého nejlepšího svědomí, vybírat ty nejzajímavější tipy na výlety. Zaměřuji se na celou Českou republiku. Volím ty nejkrásnější vůně a k nim ta nejkrásnější místa,” popisuje způsob tvorby Ondrej Bechera, který ručně vyrábí každou ze svíček a zároveň i míchá z éterických olejů její identitu. Do budoucna se bude portfolio značky rozšiřovat i o další lokality. V období adventu potěší i speciální vánoční vůně.

Prodejní cena svíčky s černým víčkem o objemu 60 ml s délkou hoření 12 hodin je 169 Kč.

Prodejní cena svíčky z recyklovaného skla o objemu 120 ml je 399 Kč.

Prodejní cena svíčky v dřevěném kalíšku o objemu 120 ml s délkou hoření 20 hodin je 599 Kč.

Více informací naleznete na https://www.tvojesvicka.cz/.

Čtěte dál …

Pro stávající zákazníky jsou ceníkové ceny energií většinou méně výhodné. Za věrnost se většinou odměňuje,ne však v případě dodavatelů energií

Energetická krize zamávala s rozpočtem řady domácností, které následně s očekáváním vyhlížely avizované snižování cen. Toho jsme se letos skutečně dočkali, přesto pořád mnoho lidí za energie i dnes platí vysoké sazby. A většinou jsou ti, kteří zůstávají věrni. Jaké je...

pokračovat ve čtení