Petra Černocká místo pečení cukroví zkouší na Mikulášský koncert s dcerou

Kdepak pečení vánočního cukroví, na to ještě filmová Saxana nemá ani pomyšlení. Připravuje totiž přímo na Mikuláše 5.12. společný Vánoční koncert s dcerou Bárou Vaculíkovou v Malostranské Besedě. „Máme s Bárou obě na konci roku narozeniny a tenhle koncert jsme si nadělily jako takový milý dárek pod stromeček,“ vysvětluje Černocká.

Dcera Černocké vystupuje s jazzovou kapelou jako Diva Baara. Loni to spolu na pódiu zkusily poprvé, a protože zaznamenaly velký úspěch, letos se rozhodly koncertní setkání zopakovat. „Moc mě těší, že i letos vystoupíme jako máma a dcera. Přemluvila jsem mámu, aby zahrála několik skladeb ze starších desek, které mám opravdu ráda. A moje kapela se zase nemůže dočkat, jak si zahraje titulní písničku ze Saxany naživo, “ svěřila se Bára.

Umělecký gen se v rodině slavné Saxany očividně dědí. A tak i vnučka Olívie Coco podědila umělecké nadání. Od malička se věnuje dabingu a letos za něj byla nominovaná na dětskou dabingovou cenu roku! Aby toho nebylo málo, Netflix si ji vybral pro svůj hlavní vánoční muzikálový film Matylda. Jeho premiéru chystá Netflix 25. prosince a pyšná maminka Bára se tetelí radostí, že uvidí svou dceru Coco v hlavní roli.

Tím ale vánoční aktivity tří generací zpěvaček zdaleka nekončí. Určitě si poslechněte jejich vánoční song Čas Vánoc. Vánoční atmosféru v posluchačích totiž naladí již během prvních tónů skladby.

Vstupenky na koncert zde: https://www.ticketstream.cz/akce/vanocni-koncert-diva-baara-a-petra-cernocka-166963

Zdroj: Helena Váňová Production

Čtěte dál …

Romantická komedie Ostrov přichází do kin

Jiří Langmajer, Jana Plodková a opuštěný ostrůvek v tropickém ráji. To jsou aktéři dobrodružné romantické komedie Ostrov, v níž dva lidé, kteří už spolu nechtějí být, zjistí, že hádky a spory jsou k ničemu. V divočině obzvlášť. Dobrodružná...

pokračovat ve čtení