HECHT letos opět nabízí prémiové kavkazské jedle. Jsou dovezeny ze speciálních plantáží v Dánsku.

Vánoce bez stromečku by nebyly plnohodnotnými Vánocemi. Nic nenavodí tu pravou sváteční atmosféru jako kouzlo živého stromku. Síť prodejen Hecht – specialista na zahradu proto již tradičně přináší nabídku výběrových kavkazských jedlí.

Nejenže tyto jedle mají hustou, pravidelnou korunu a sytě zelené husté jehličí, ale jejich výhodou je i to, že vydrží čerstvé a voňavé po celé vánoční svátky. Byly vypěstovány na dánských plantážích určených speciálně pro vánoční trh, nejsou tedy vytěženy z lesa.

V každé ze 43 prodejen sítě HECHT – specialista na zahradu si lze už nyní vybrat ze tří velikostí těchto jedlí: S, L a XL (tedy od 100 do 250 cm), přičemž cena za stromek začíná již na 279 Kč. Cena za každý stromek je přitom stanovena, narozdíl od řady jiných prodejců, skutečně fér – výška stromku se totiž měří podle nejvyšší části koruny větví, nikoliv podle samotného vrcholu stromku. Díky tomuto způsobu měření může zákazník ušetřit.

Prémiové kavkazské jedle jsou k zakoupení v síti prodejen HECHT – specialista na zahradu v prodejní době od 8 do 20 hodin každý den včetně víkendů.

Čtěte dál …

Hned tři princezny budou o Vánocích zachraňovat celé království – výpravnou pohádku režíruje oceňovaný Tomáš Pavlíček 

V lesích v Českém Švýcarsku, které před dvěma lety zachvátil rozsáhlý požár, začalo natáčení letošní vánoční premiérové pohádky České televize. Spálenou krajinou putují na koních tři princezny – chytrá Sofie, odvážná Leona a krásná Flóra. Čeká je cesta plná...

pokračovat ve čtení