Fitmin o Vánocích myslí i na psí a kočičí šampiony. Darujte jim pod stromeček limitovanou edici vánočních balíčků nebo bonboniéru.

Každý rok přemýšlíte, jaké recepty na vánoční cukroví vyzkoušíte? A hlavně, jaké dobroty připravíte svým chlupáčům? Tradiční česká značka Fitmin pro vás má řešení! Vyberte si z různých druhů vánočních balíčků pro psy i kočky plných těch nejlepších a nejchutnějších lahůdek i hraček, nebo pořiďte svému psímu parťákovi vánoční bonboniéru z přírodních masových pochoutek. Díky tomu budete mít dárky pod stromeček vyřešené z pohodlí domova a mazlíčci vám poděkují opravdovým nadšením.

Péct tradiční nálož cukroví pro celou rodinu může být náročné. A když chcete potom dopřát i vašim chlupáčům, adventní období se může velmi rychle stát honem o čas. Fitmin ale zpříjemní vánoční svátky nejen vám, ale i psům a kočkám. Pro ty totiž také letos připravil své oblíbené limitované edice vánočních balíčků plných toho nejlepšího ze svého portfolia!

Balíček vánočních chutí pro psy

Dopřejte o Vánocích svému psovi zážitek pro chuťové buňky, na který bude vzpomínat až do dalšího roku. Vybírat můžete ze dvou balíčků, které obsahují kombinaci granulí, kapsiček i pamlsků. Ty jsou výbornou odměnou při tréninku nebo jen při zimních radovánkách ve sněhu. A aby toho nebylo málo, v každém balíčku je pro chlupáče kromě superprémiových krmiv připravená i hračka nebo praktický dárek pro vaše společné procházky přírodou.

Textové pole: Malý balíček (1 546 g)
Pamlskovník
Míček na kousání s velkou tlapkou
2x kapsička Fitmin For Life – hovězí
2x kapsička Fitmin For Life – kuřecí
Pochoutka Purity Snax Stripes 35 g – zvěřina
Pochoutka Purity Snax Stripes 35 g– jehněčí
Konzerva Nutritional Programme 400 g – hovězí
Fitmin For Life kuřecí sushi 200 g
Vzorky krmiva Fitmin Purity Semimoist 100 g
Textové pole: Velký balíček (2 307 g)
Skládací lahev
Salám Fitmin For Life 900 g – hovězí 
Pochoutka Fitmin Purity Snax Stripes 35 g – kuřecí
Pochoutka Fitmin Purity Snax Stripes 35 g – jehněčí
Konzerva Fitmin For Life 400 g – jehněčí
Kapsička Fitmin For Life – hovězí
Kapsička Fitmin For Life – kuřecí
Fitmin Purity Rice Semimoist Rabbit & Lamb 800 g
Vzorek krmiva Medium Maxi Lamb&Rice 100 g

Kromě balíčků můžete pejskům pod stromečkem naservírovat i bestseller posledních Vánoc, půlkilovou limitovanou edici Fitmin Purity Vánoční bonboniéra pro psy plnou těch nejkřupavějších výběrových pochoutek z řady Fitmin Purity. Bonboniéra obsahuje osm druhů přírodních pamlsků s vysokým podílem masa, které jim dodá vynikající chuť i vůni. Mlsání tedy můžete svým pejskům dopřát zodpovědně. 

Pod stromeček pro kočičí jazýčky

Neumíte si představit Vánoce bez svých oblíbených pokrmů? Dopřejte letos lahodné dobroty i vaší kočce! Zvolte jeden ze dvou kočičích balíčků a odměňte ji za všechnu lásku, kterou vám celý rok dává. Oba obsahují kombinaci holistických krmiv z řady Fitmin Purity i prémiová krmiva Fitmin For Life. Kromě oblíbených kočičích hraček v nich najdete i pochoutky a mokrá krmiva, která jsou perfektní odměnou pro všechny mlsné šampiony.

Textové pole: Malý balíček (1 671 g)
4x kapsička Fitmin For Life – hovězí
2x kapsička Fitmin For Life – kachní
2x Alutray maso ve vývaru 85 g – krůtí
Konzerva Fitmin For Life 415 g – hovězí
Pochoutka Fitmin Purity Snax Stripes 35 g – jehněčí
Krmivo Fitmin Purity Castrate 400 g
Jutová myška
Textové pole: Velký balíček (2 104 g)
Kulička z provázků
2x kapsička Fitmin For Life – kuřecí 
2x kapsička Fitmin For Life – kachní
Konzerva Fitmin For Life 415 g – hovězí
Konzerva Fitmin For Life 415 g – lososová 
Pochoutka Fitmin Purity Snax Stripes 35 g – kuřecí  
Pochoutka Fitmin Purity Snax Stripes 35 g – hovězí
3x Alutray maso ve vývaru 85 g – krůtí
2x Vzorek krmiva Fitmin For Life 80 g – jehněčí
Vzorek krmiva Fitmin For Life 80 g – kuřecí

Pod stromeček i do dalšího roku přejeme především všem páníčkům i jejich chlupatým drahouškům jen to nejlepší. Zdraví, štěstí, pohodu a spokojená bříška. Mlsné a veselé Vánoce všem!

Další informace naleznete na stránkách www.fitmin.cz.

Čtěte dál …

Kryšpín, který vznikl v Brně před dvěma lety a už pomohl opuštěným kočkám více než milionem a půl, vzkazuje: Kastrujte! Každý může zabránit přemnožení a utrpení koček!

Kočka po srážce autem, koťata vyhozená v lese, k smrti zubožený kocour. Takových a podobných případů řeší soukromé kočičí útulky u nás tisíce ročně. Nebýt jich, nikdo kočkám nepomůže, protože obce až na drobné výjimky kočičí útulky téměř nezakládají ani opuštěným...

pokračovat ve čtení