Dopřejte si kolagenovou péči od Asombroso – skvělý tip i pod stromeček

Kolagen je klíčový pro zdravou a krásnou pokožku a přirozenou obnovu buněk. V pleti ale začíná ubývat už před třicátým rokem, ve vyšším věku se jeho produkce dokonce zastaví úplně. Pokožka se stává sušší, tenčí a jsou na ní patrné známky stárnutí. Kolagen spolu s elastinem dodává buňkám a tkáním pevnost, pružnost a strukturu.

Nedejte stárnutí šanci a dopřejte si luxusní péči o pleť s kolagenem od značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita. Tyto produkty jsou skvělým tipem i pod vánoční stromeček.

Vrásky zmírní dokonalá kombinace kolagenové emulze a krému s hadím jedem

  • První kolagenový tip je pleťová kolagenová emulze s elastinem The One Collagen Emulsion. Produkt byl vyvinutý pro pokožku, která potřebuje okamžitou hydrataci a regeneraci. Mimo klíčový kolagen a elastin obsahuje emulze i další aktivní látky, jako např. antioxidant vitamín E, glycerin, lecitin a omlazující retinol, což je nejsilnější forma vitamínu A, která zmírňuje vrásky, pigmentové skvrny a hydratuje. Emulzi naneste každé ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť a vmasírujte.
  • Pro maximální efekt poté naneste bestseller Asombroso, intenzivní liftingový krém The One Snake Cream se syntetickým hadím jedem Syn-ake. Ten zanechává pleť vyživenou, vyhlazenou a perfektně hydratovanou. Má podobné účinky jako botox.
  • Kombinace těchto dvou produktů je dokonalý poklad pro pleť. Kolagen posílí vlastní kolagenová vlákna, elastin ta elastinová a pleť se tak krásně zpevní. Po nanesení krému The One Snake Cream se jeho účinné látky naváží na molekuly kolagenu, dipeptid aktivuje činnost buněk a dochází tak k několikanásobně zrychlenému procesu regenerace podkoží.
  • Kolagenová emulze i Snake Cream jsou ukryté v unikátním bezkontaktním airless kelímku s patentovanou technologií „touch&slide“. Ta umožní aplikovat náplň bez nutnosti otevření kelímku a uvedení obsahu do kontaktu se vzduchem. Znemožněna je tak jakákoli kontaminace, díky čemuž bylo možné snížit množství konzervantů na minimum.

Kolagen pro péči o tělo

Další kolagenový tip je hydratační tělový kolagen The One Body Collagen Gel. Ten umí maximálně regenerovat a hydratovat pokožku celého těla. Mimo kolagenu obsahuje i aktivní látku LACTIL®, která zvyšuje vlhkost v pleti, a CELLACTIVE®-Shape, která zlepšuje vzhled pokožky, detoxikuje, pomáhá rozkládat tuky a eliminuje zvlnění, časté např. u celulitidy. Další účinné složky jsou kyselina hyaluronová, bambucké máslo, vitamín E a glycerin. Produkt je ideální večer po koupeli vmasírovat do celého těla.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí…  A takové jsou i všechny produkty této značky. Najdete je na webu www.asombroso.cz, kosmetiku a parfémy i v parfumeriích Fann.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení