Dárek na poslední chvíli: vánoční losy od Sazky můžete koupit cestou na štědrovečerní večeři nebo je doveze Rohlik.cz

Dárek, který lze pořídit doslova za pět minut dvanáct, může vykouzlit opravdu štědré Vánoce. Stírací losy od Sazky nabízejí spoustu výher, jsou dostupné na více než 7500 prodejních místech po celém Česku a prakticky až ke slavnostní tabuli je nově vozí Rohlik.cz.

Společnost Sazka u příležitosti letošního adventu a Vánoc vydává dvě nové emise a tři tradiční emise losů v novém designu. Vedle losů Zlatá šupina a Zlaté prasátko je k dispozici také oblíbené Vánoční přání a nová varianta kalendáře. „Náš Adventní kalendář patří dlouhodobě k nejoblíbenějším losům na Vánoce. Letos jsme nabídku rozšířili o Sváteční kalendář, protože Vánoce nekončí Štědrým dnem. Sváteční kalendář lze stírat až do Silvestra, má 31 stíracích polí se šancí na výhru až 5 000 000 Kč. Díky tomu je i naším tipem na dárek pod stromeček pro letošní rok,“ vysvětluje Eva Nováková, Senior Brand Manager ze společnosti Sazka.

Stírací losy z vánočního portfolia Sazky jsou i příležitostí, jak do sváteční atmosféry přidat i pro dospělé kromě zábavy i příjemné očekávání a napětí, které si pamatujeme z dětství.

Cenové rozpětí losů se pohybuje od 30 Kč do 500 Kč, hlavní výhry pak od 30 000 Kč do 5 000 000 Kč. Zakoupit se dají na poštách, v trafikách, v některých samoobsluhách a benzinových pumpách a od 13. listopadu 2023 také pohodlně online spolu s nákupy na Rohlik.cz.

Adventní kalendář

Adventní kalendáře již dávno nejsou jen výsadou dětských mikulášských balíčků, stále častější jsou také jejich varianty pro dospělé. V nich najdete leccos: od výběrových čajů přes alkohol až po kosmetiku. Pokud však chcete vsadit na neutrální variantu, s níž se trefíte do vkusu každému, Sazka Adventní kalendář s vůní perníčku je tou pravou volbou, která může přinést výhru sladší než čokoláda. Cena: 250 Kč

Sváteční kalendář

Svátky nekončí Štědrým dnem – odpočítávat konec roku lze se Svátečním kalendářem celý prosinec. Šancí na výhru je ve Svátečním kalendáři celkem 31 a pod jeho políčky se může ukrývat výhra až pět milionů korun. Svátečním kalendářem uděláte radost i pod stromečkem. Odpočítávat můžete do Silvestra a nový rok pak můžete začít milionově. Hodit se může i pro případy, kdy hledáte pro přátele zábavu i překvapení na silvestrovskou party.

Cena: 500 Kč

Vánoční přání

Přemýšlíte, jak svým blízkým popřát krásné svátky originálnějším způsobem než jenom textovou zprávou nebo e-mailem? Vánoční přání od Sazky má prostor pro osobní vzkaz, vejde se do běžné obálky a pod stírací vrstvou mohou být ukryté i milionové výhry. Stojí přitom skoro stejně jako tradiční přáníčko z papírnictví.

Cena: 100 Kč

Zlaté prasátko

Kdekdo by chtěl spatřit zlaté prasátko pro štěstí, ale už málokomu se chce na Štědrý den držet půst. Zlaté prasátko lze partnerovi nebo rodičům schovat pod cukroví nebo k chlebíčkům, kolegům v práci zase třeba pod klávesnici. Los Zlaté prasátko od Sazky skrývá 24 kulatých výher v hodnotě 88 888 korun.

Cena: 50 Kč

Zlatá šupina

Zlatá šupina pod talíř, aby se nás i v příštím roce držely peníze, je známou tradicí. Co ale kdyby zlatá šupina mohla nějaké peníze dokonce rovnou přinést? Každý los Zlatá šupina od Sazky ukrývá pod stíracím polem i originální poselství do nového roku a hlavní výhry v hodnotě 30 000 korun. Stejně jako pod talířem umí Zlatá šupina udělat parádu jako originální jmenovka na dárek.

Cena: 30 Kč

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení