Otestovali jsme za vás pomocníka proti tmavým kruhům a váčkům pod očima FOREO IRIS

Váčky pod očima mě trápily už od mládí. Smutný uplakaný vzhled se mě  držel  několik dlouhých let. „Pytle“  pod očima jsem měla opravdu hodně viditelné. Pohled do zrcadla mě vážně netěšil.  Krémy ani séra nepomáhaly. Nakonec jsem se rozhodla pro plastickou operaci víček. Dodnes si myslím, že se jednalo o nejlepší životní investici. Svěží vzhled jsem si ovšem chtěla zachovat i do budoucna a to i ve dnech, kdy se člověk zrovna nevyspí dobře, nebo ho trápí nachlazení. Sáhla jsem proto po masážním přístroji  FOREO IRIS – osobním masérovi očního okolí. A to byla další má skvělá investice.

Masážní přístroj byl navržen tak, aby uvolnil napětí v očním okolí a vyhlazoval jemné linky a vrásky. Díky masáži se  můžete pyšnit  mladším a svěžím vzhledem.  Jemné pulzace efektivně redukují kruhy pod očima, stimulují pokožku a podporují lepší vstřebávání očních krémů a sér, čímž zvyšují jejich účinnost.

FOREO IRIS má dva masážní režimy navržené tak, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům. Režim Pure evokuje pocit ruční masáže, kterou člověk jako já prostě nezvládne.  Je vhodný pro kůži, která začíná vykazovat první známky stárnutí. Režim Spa kombinuje pulzace s jemným poklepáváním a je ideální pro pleť s výraznějšími známkami stárnutí.

Měkký a jemný silikonový design je zakřivený tak,  že dokonale sedí  na lince očí. Přístroj je hypoalergenní, bez obsahu BPA a ftalátů. Je vyroben z neporézního lékařského silikonu, který je odolný vůči hromadění bakterií. Má osm rychlostí pro optimální pohodlí a vyhovuje tak potřebám a požadavkům všech žen. Na jedno nabití přes USB vydrží až 140 použití a je 100% voděodolný. A jak IRIS používat? Aplikujte svůj oblíbený oční krém nebo oční sérum, masírujte okolí pravého oka po dobu 30 sekund a to samé zopakujte na oku levém. Já se přiznám, že přístroj používám i bez krému. S výsledky jsem naprosto spokojená. Kromě oživení očního okolí se člověk při používání příjemně zrelaxuje.

Jako „problém“ vidím výběr barvy. Všechny jsou totiž tak krásné, že jsem měla zamotanou hlavu, která bude ta nejkrásnější, která se mi bude nejvíc hodit do interiéru. Nakonec vyhrála barva roku 2023 Magenta, která se mi hodí do pracovny.  Pokukuji ještě po černé, ta by byla do mé černobílé koupelny  naprostá bomba. Věřím, že s výběrem barvy si poradíte  a přístroj  FOREO IRIS si zamilujete stejně jako já.

FOREO IRIS zakoupíte na foreo.com a notino.cz za doporučenou cenu 3 499 Kč.

Foto zdroj: FOREO

Testovala: Zdena Müllerová

Čtěte dál …

Český unikátní půdní mikrogel získal ocenění Grand Prix na veletrhu TECHAGRO za řešení sucha. ESCUBE pomáhá rostlinám lépe hospodařit s vodou a živinami z půdy

Česká společnost ESCUBE s.r.o. slaví úspěchy na prestižním veletrhu TECHAGRO. Multifunkční 100% biodegradovatelné přípravky zvyšují vitalitu rostlin i za sucha a zároveň pozitivně ovlivňují kvalitu půdy.  ESCUBE obsahuje unikátní hydroabsorbční mikrogel, který...

pokračovat ve čtení