Zapojte se do soutěže  a vyhrajte  OmegaMarine Forte+

V našich končinách málokdo konzuzuje dostatečné množství Omega 3 mastných kyselin. Proto je vhodné je tělu dodat v podobě potravinových doplňků. Vřele doporučujeme vyzkoušet nejprodávanější produkt v České republice – OmegaMarine Forte+. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny mají pozitivní účinek na správnou funkci srdce, mozku a očí. Produkt se vyrábí z kvalitního rybího tuku s vysokým obsahem DHA a EPA kyselin přímo v Norsku, abychom zajistili co nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny. Pokud nejsou tučné mořské ryby součástí vašeho jídelníčku alespoň 2-3x týdně, popřemýšlejte o OmegaMarine Forte+ a doplňte zásoby kvalitních mastných kyselin z přírodních zdrojů.

Produkt si pochvaluje i oblíbený moderátor Honza Musil, který na  doplňky stravy od společnosti NaturaMed nedá dopustit. Vyzkoušejte je také a uvidíte, že nebudete litovat.

 
Více informací hledejte na https://www.naturamed.cz/.

Soutěžní otázka: Kdy vstoupila společnost NaturaMed na český trh?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 31. 8. 2022. Do předmětu uveďte „Omega3“.

Ze  zaslaných  správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží produkt  OmegaMarine Forte+.

Výherce bude po skončení soutěže kontaktován mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Nezapomeňte dát like FB profilu All4fun nebo instagramovému profilu All4funcz.

Čtěte dál …

Dobropečení s Josefem Maršálkem v restauraci Červený jelen: Ochutnejte Manhattan tartaletku a pomozte dobré věci

  V oblíbené pražské restauraci Červený jelen pokračují v konání dobrých skutků. Ke zdejšímu týmu se coby „dobroexternista“ připojila další známá osobnost – cukrář a porotce soutěže „Peče celá země“ Josef Maršálek. Ten spolu s Klárkou Řezníčkovou, pastry chefkou...

pokračovat ve čtení