Výzva pro všechny milovníky*ice Lush! Máte nyní jedinečnou příležitost navrhout vlastní Knot Wrap

Knot Wrap (univerzální ekologická znovupoužitelná alternativa k jednorázovým dárkovým obalům) s vítězným designem se stane mimo jiné látkovým přebalem připravované knihy o vázání do šátků, která bude dostupná po celém světě.

Milovníci*ice Lush z celého světa mohou popustit uzdu své kreativitě a zúčastnit se Lush Global Knot Wrap soutěže. Zadání zní: „Knot Wrapping Around The World“. Lush chce, aby tento design oslavoval tradici darování, předávání a posílání dál po celém světě. Aby oslavoval pouť darovaného Knot Wrapu, který je poslán dál. Kdyby Knot Wrap mohl vyprávět o své cestě, co by řekl? Jak by mohl vypadat? 

Látkové obaly Lush Knot Wraps snižují spotřebu odpadu u malých i velkých dárků. Jsou vyráběny z vintage materiálů, bio bavlny nebo příze vyrobené ze 100% recyklovaných plastových (PET) lahví, čímž pomáhají snižovat množství plastového odpadu, jehož rozklad trvá stovky let.

  • Od jejich uvedení na trh v roce 2010 si zákazníci*ce Lush zakoupili více než 7 milionů Knot Wrap obalů!
  • Lush od jejich představení přeměnil na Knot Wrap obaly více než 6,1 milionu plastových PET lahví!

„Je možné, že už nikdy nebudete kupovat dárkové obaly, pokud předáte tradici znovupoužitelných Knot Wraps své rodině a přátelům. Látka může být uchovávána v rodině a předávána z generace na generaci.“ – Maria Feast z týmu dárkových obalů v Lush

Vítěz*ka celosvětové Global Lush Knot Wrap soutěže získá finanční odměnu ve výši 1 000 liber (cca 26 000 Kč), exemplář Knot Wrapu se svým návrhem a výtisk knihy Knot Wrap od Lush (po uvedení na trh v listopadu). 

Vítězný návrh bude zařazen do procesu výběru vzorů, a pokud bude schválen, bude mít šanci stát se látkovým obalem knihy Lush Knot Wrapping, která bude celosvětově uvedena na trh v listopadu. Díky promyšlenému designu bude možné Knot Wrap také opakovaně používat pro nejrůznější typy znovupoužitelných obalů na dárky.

Soutěžní návrhy můžete zasílat e-mailem na adresu design.submissions@lush.co.uk. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 27. dubna a autoři*ky vítězných návrhů budou kontaktováni*y nejpozději v pondělí 15. května 2023.

Vítězný návrh vybere Suzie Hackney, kreativní šéfka a vedoucí v oddělení dárků (Lush Gifts). Suzie je nadšená do vývoje nových způsobů balení dárků a vytváření úchvatných designů za využití různých recyklovaných, regenerativních a znovupoužitelných materiálů. Úkolem Suzie je hledat pro zákazníky zajímavé způsoby obdarování blízkých při každé příležitosti.

„Knot Wraps představují velmi zábavný a krásný způsob balení dárků a jejich navrhování je radost, jsou prázdným plátnem pro ztvárnění designu a vyprávění příběhů. Jsem opravdu nadšená, že mohu někomu otevřít tuto příležitost doplnit náš rostoucí archiv návrhů a nemůžu se dočkat, až uvidím, s čím lidé přijdou!“

– Suzie Hackney, kreativní šéfka a vedoucí v oddělení dárků (Lush Gifts)
Další informace o soutěži a jejích výsledcích naleznete v často kladených dotazech zde.

Čtěte dál …

První na světě přichází Frosch s 3R Sprejem – Vyvinuto podle tří „cyklů R“ – reduce – redukuje, snižuje použití materiálů, reuse – opětovně využitelné a recycle – jsou recyklovatelné

Značka Frosch představuje průlomový recyklovatelný sprej a posouvá udržitelnost na novou úroveň. Udržitelnost staví na detailech a má smysl, pokud se k ní přistupuje smysluplně. Frosch vyvinul skutečně stoprocentně recyklovatelný obal, tak zvaný 3R sprej. Evropa...

pokračovat ve čtení