Vyhrajte vitamín D3 VitaSolaris a podpořte svou imunitu

V zimních měsících stoupá počet lidí potýkajících se s nachlazením. Nejlepší prevencí je podpora imunity. Imunitní systém podpoříte užíváním vitamínu D. Ten je důležitý i  pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek. Až 90 % vitamínu D, které naše tělo získá, pochází ze slunečního záření. Přírodními zdroji vitamínu D jsou např.  mořské ryby, vejce, mléko a mléčné výrobky, hovězí játra. V našich končinách bohužel  většina z nás potřebné množství vitamínu D s potravou nezkonzumuje, proto je potřeba ho doplnit ve  formě doplňků stravy. Skvělým potravinovým doplňkem je D3 VitaSolaris od NaturaMed, který máte šanci vyhrát.
 

O produktu

Vitamín D3 VitaSolaris obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – vitamín D3. Ten je důležitý především pro imunitní systém, strukturu kostí a svalů. Vitamín D se tvoří v kůži ve chvíli, kdy na ni dopadá sluneční svit. V našich klimatických podmínkách je ho však nedostatek. Podle státního zdravotního ústavu více než 9 z 10 Čechů trpí nedostatkem právě tohoto vitamínu.

Staňte se zákazníkem našeho věrnostního programu NaturaMed a získáte nárok na výhodnější cenu oproti jednorázovému balení.

  • U ročního předplatného máte poštovné zcela zdarma,
  • Získáte zařazení do losování o poukázky Kaufland v hodnotě 1000 Kč,
  • 2x ročně můžete vyhrát zájezd pro 2 osoby,
  • Můžete soutěžit o VIP vstupenky do 02 arény a mnoho dalšího!

Po roce obdržíte další zásobu produktu na dalších 12 měsíců za stejně výhodných podmínek, jaké máte teď.

Věrnostní program můžete kdykoliv bezplatně ukončit.

 

Více informací hledejte na https://www.naturamed.cz/.

Soutěžní otázka:  V čem je vitamín D rozpustný?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 10. 12. 2022. Do předmětu uveďte „D3 VitaSolaris“.

Budeme rádi za  like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Ze  zaslaných  správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce ročního balení produktu. 

Výherce bude po skončení soutěže kontaktován mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Více jak 63 % žen si své menstruační pomůcky vybírá podle ceny, 66 % dotázaných nedochází na vyšetření prsu, ukázal průzkum[1]

Ženy tvoří více než polovinu populace a matky jsou ty, které obvykle rozhodují o zdravotní péče svých potomků.  Navzdory tomu existují obrovské mezery ve výzkumu a vývoji zaměřeném na zlepšení léčebných možností pro ženy. Tento fakt ukázal také průzkum provedený...

pokračovat ve čtení