Vyhrajte knihu Neklidná krev  z bestsellerové série s Cormoranem Strikem a Robin Ellacottovou

Soutěže

V nakladatelství Kniha Zlín vyšla dlouho očekávaná kniha od Roberta Galbraitha (pseudonym J.K. Rowlingové) Neklidná krev (699 Kč). Jde o pátý díl bestsellerové série s Cormoranem Strikem a Robin Ellacottovou.


Soukromého detektiva Cormorana Strika osloví s prosbou o pomoc žena, jejíž matka před čtyřiceti lety zmizela za podivných okolností. I přes malou šanci na objasnění odloženého případu se Strike a jeho parťačka Robin Ellacottová pouštějí do vyšetřování. Záhy pochopí, že před sebou mají ďábelsky složitou záhadu související s tarotovými kartami, pochybnými svědky a psychopatickým sériovým vrahem. A zjistí, že i případy staré desítky let mohou být smrtící.

Více na www.albatrosmedia.cz.

Soutěžní otázka:  Kdo knihu přeložil do češtiny?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 15. 7. 2022. Do předmětu uveďte  „Neklidná krev“.

Ze zaslaných  správných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce  knihy .

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Letní soutěž o nádhernou lanovku značky KOVAP

Už nevíte, čím zabavit vaše děti? Chcete je odměnit za vysvědčení? Máme pro vás tip – navštivte  https://eshop.kovap.cz/, kde zaručeně vyberete ten nejkrásnější dárek. Česká společnost KOVAP Náchod, s. r. o. je celosvětově známým výrobcem plechových hraček s tradicí...

pokračovat ve čtení

Hanka Mašlíková má doma trenéra MMA, přesto pokukovala po jiných chlapech. Přinese Monika Trávníčková štěstí „svému“ finalistovi?

HOpět po roce představil ředitel soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku finalistů, kteří budou bojovat o titul nejsympatičtějšího muže České republiky. Ve 23. ročníku soutěže mužské krásy se tak vedle sebe postaví studenti, podnikatelé, učitel, řemeslníci,...

pokračovat ve čtení