Vyhrajte balíček produktů Bel – ideálních pomocníků pro každodenní odličování

Prvním a nejdůležitějším krokem na cestě za krásnou pletí je její důkladné odlíčení. Chvíli předtím, než se oddáte sladkému snění, je potřeba z tváře odstranit stopy make-upu a všechny nečistoty, jež na ní přes den ulpěly. Ráno se zase vyplatí obličej vyčistit od potu a kožního mazu, který pokožka vyprodukovala přes noc v rámci svých samočisticích a regeneračních procesů. Dopřejte proto své pokožce tu nejlepší péči a k ruce si přizvěte skutečného odborníka – značku BEL, v jejíž nabídce najdete vatové tamponky a tyčinky, které jsou šetrné jak k pleti, tak i přírodě.

K odlíčení doporučujeme používat vatové tamponky BEL, jejichž povrch je jemný a na kůži neškrábe. Vyrobené jsou z kvalitní bavlny a mikrovlákna a neuvolňují vatová vlákna. Značka má v nabídce kromě klasických i ekologické tamponky z organické bavlny, které jsou 100% biologicky rozložitelné, a tamponky s aloe vera pro citlivou pleť.

Více informací hledejte na: https://www.lekarnahartmann.cz/bel-cosmetic-odlicovaci-tampony

Soutěžní otázka: Co je zásadní složkou odličovacích tamponů Bel cosmetic pro lepší zachycení nečistot?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 30. 4. 2023. Do předmětu uveďte „Bel“. Budeme rádi za like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce, který obdrží produkty Bel.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

První na světě přichází Frosch s 3R Sprejem – Vyvinuto podle tří „cyklů R“ – reduce – redukuje, snižuje použití materiálů, reuse – opětovně využitelné a recycle – jsou recyklovatelné

Značka Frosch představuje průlomový recyklovatelný sprej a posouvá udržitelnost na novou úroveň. Udržitelnost staví na detailech a má smysl, pokud se k ní přistupuje smysluplně. Frosch vyvinul skutečně stoprocentně recyklovatelný obal, tak zvaný 3R sprej. Evropa...

pokračovat ve čtení