Soutěž o neviditelné tričko Covert Underwear. Díky němu budete vždy šik.

Určitě to všichni znáte. Obléknete si bílou košili, ale pokud se i  jen trochu potíte prozradí vás mokré  mapy v podpaží. A co víc někdy nejdou skvrny od potu vyprat a bílá košile je zcela znehodnocena.  Naštěstí jsou na trhu tzv. neviditelná trička  značky  Covert Underwear.  

Jak  trička Covert Underwear vznikla?

Nápad se zrodil v hlavě  Hany  Vydrové, lektorky etikety, které se často muži ptali, co mají nosit pod košile. Když jim doporučila tílka (v té době nic jiného nebylo), ohradili se, že jejich bílá barva je pod košilí vidět a že neochrání před mokrými koláči v podpaží. Poradila  jim nosit tričko. Jeden pán si sundal sako a ukázal, že tričko má. Ale bílá barva také prosvítala. Poslední rada zněla, ať tedy nosí trička tělová, protože ta prosvítat nebudou. Řekli jí, že nic takového na trhu není. A to byl start úspěšného tažení pánského neviditelného trička Covert Underwear světem.

Bílé tílko pod košilí nehezky prosvítá.

Prádlo Covert Underwear  má tělovou barvu. Skutečná tělová barva, odborně nazývaná „skin“ nebo „nude“, není příliš atraktivní. To je zřejmě důvod, proč nikdo před námi nenašel odvahu dělat pánská spodní trička přímo v této barvě.  Tělová barva ale zaručuje, že  je pod vaším oblečením zcela diskrétní.

Neviditelné prádlo Covert Underwear je vyráběno tak, aby i jeho materiál byl pod oblečením co nejméně viditelný. Firma  k tomu  používá  tzv. hadicový (tzn. bezešvý) úplet. Ten je velice tenký a zároveň natolik hustý, že pokud má žena černou podprsenku, dokáže ji neviditelné tričko stoprocentně zakrýt i pod bílou halenkou.

Filozofie firmy se zaměřuje na udržitelnou módu, proto používá přírodní vysoce kvalitní materiál. A ten je prostě úžasný. Jedná se o stoprocentní organickou bavlnu, jejíž dlouhá vlákénka umožňují výrobu hustého, a přitom velmi tenkého a pružného úpletu. Když si tričko obléknete, budete mít pocit, že na sobě nemáte nic. Navíc je tento materiál přirozeně antibakteriální, takže není cítit potem ani při opakovaném nošení. Úplet je bezešvý a okraje trička i rukávů jsou řezané, takže nevystupují ani pod nejtenčí látkou košil nebo halenek.

Pro ženy jsou určena jak trička, tak i tílka. Je vyzkoušeno, že  úplet spolehlivě zakryje barevnou podprsenku pod světlou i bílou halenkou. V parném létě tak mohou ženy nosit průsvitné nebo krajkové halenky bez obav z toho, že výsledný dojem bude rušený prosvítající podprsenkou. Výhodou je i to, že dámská trička i tílka jsou delší, než je obvyklé.

Pro muže má firma Covert Underwear ještě jednu „vychytávku“, a tou je“potítkové“ tričko. Navazuje na praktiku z minulého století, kdy se oblečení šetřilo a nepralo se po každém nošení. Do podpaží se všívaly plátěné vložky, kterým se říkalo potítka. To by už dnes nikdo nedělal a praní už také není tak namáhavé. Ale když se člověk v létě hodně potí, ocení, že má v podpaží trojnásobnou ochranu. A tou jsou „potítková“ trička.  Mají vrstvu úpletu v podpaží znásobenou. Jedná se stále o skvěle prodyšný bavlněný úplet, takže nositel trička nepozná rozdíl v komfortu použití.

Více na www.neviditelnepradlo.cz.

Soutěžní otázka:  Co kromě neviditelných triček najdete v nabídce firmy Covert Underwear?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz  do 31. 3. 2022. Do předmětu uveďte „Covert“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce, který obdrží tričko  nebo tílko dle svého výběru. Do mailu uveďte svoji adresu, telefon a o jaké tričko nebo tílko a v jaké velikosti máte zájem.

Čtěte dál …