Soutěž o  menstruační kalíšky SatisfyerVěděli jste, že výrobky dámské hygieny spolu s obalem vytvářejí každý rok více než 200 000 tun odpadu? Většina z těchto produktů obsahuje také plasty – vložky jsou ve skutečnosti dokonce z 90 % plastové. Vliv těchto produktů na životní prostředí je obrovský a některé z nich mohou dokonce také rozhodit Vaši přirozenou rovnováhu pH a způsobit kvasinkové infekce. Ale dobrá zpráva je: Existuje ekologická, opakovaně použitelná alternativa, která je současně dobrá pro Vás a Vaše tělo – menstruační kalíšky!

Kalíšky způsobují také přirozenou reakci pro svaly pochvy kvůli jejich roztažitelnosti, což je skvělým způsobem, jak nepřímo trénovat svaly kontrakce orgasmu, aniž byste s nimi museli vědomě pracovat.

Skvělé pro Vás a také opakovaně použitelné!

Menstruační kalíšky Satisfyer jsou opakovaně použitelné a při správné péči vydrží až několik let. Ve srovnání s jednorázovými dámskými hygienickými výrobky menstruační kalíšky snižují výrazně množství odpadu a dokonce šetří spoustu peněz. Vzhledem k tomu, že menstruační kalíšky Vaši krev zachycují, místo aby ji odebíraly, nenarušují vaši přirozenou rovnováhu pH. Naše menstruační kalíšky jsou vyrobeny z hygienického lékařského silikonu a dodáváme je v sadách ve dvou různých velikostech pro různé typy průtoku krve.

Výhody menstruačních kalíšků jsou:

Znovu použitelné

Menstruační kalíšky lze používat několik let a představují ekologickou, opakovaně použitelnou a také cenově efektivní alternativu k jiným výrobkům menstruační hygieny. Jsou bezpečné až 12 hodin používání!

Ekologické

Víte to? Průměrná uživatelka vyhodí za svůj život 124 – 150 kg tamponů, vložek a aplikátorů. Menstruační kalíšky vydrží až deset let a mohou podstatně snížit produkci odpadu uživatelky, který přímo ovlivní i naši planetu.

Zajišťují přirozenou rovnováhu pH

Tampony absorbují nejen Vaši krev, ale také 35% přirozeného poševního sekretu a zdravých bakterií Vaší pochvy. Na druhé straně shromažďují menstruační kalíšky Vaši krev přičemž zachovávají jemnou přirozenou rovnováhu pH Vaší pochvy.

Najděte Váš ten nejepší kalíšek pro vás:

Feel Good: Mají nejdelší poutko pro snadné vyjmutí, jsou tedy nejlepší pro začátečníky.

Feel Secure: Získají si vás svým hravým designem a snadným vyjímání. Vhodné pro každodenní nošení.

Feel Confident: Mají nejkratší poutko, jsou ideální do sauny, nebo plavání a jiné sporty.

Všechny sady menstruačních kalíšků Satisfyer obsahují dva kalíšky s kapacitou 15 ml a 20 ml pro silnější i slabší dny vaší menstruace.

Více na www.satisfyer.cz.

Soutěžní otázka:  Jaká je cena menstuačních kalíšků značky Satisfyer?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz  do 13. 3. 2022. Do předmětu uveďte „Kalíšek“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce, který obdrží menstruační kalíšek dle svého výběru. Do mailu uveďte svoji adresu, telefon a o jaký menstruační kalíšek máte zájem.

Čtěte dál …

Vlastní bazény jsou stále populárnější. Náklady na provoz jsou však často v sezóně i přes 5 tisíc Kč za jediný měsíc. Kde lze ušetřit? 

Stále více Čechů si chce užít léto naplno a zároveň se ochladit při horkých letních dnech a rozhodnou se pro pořízení bazénu. Před samotnou investicí do je ale důležité si uvědomit, že nákupem bazénu výdaje nekončí. Provoz totiž není zadarmo. Víte, kolik vás může stát...

pokračovat ve čtení

Zuby ovlivňují zdraví celého těla. Dentální hygienistka radí, jak předcházet vzniku komplikací spojených se špatným stavem zubů a dásní

Zdraví začíná v ústech. Rozsáhlé lékařské studie dávno potvrdily, že orgány v těle jsou navzájem propojeny, a zejména skryté infekce v ústní dutině mohou vyvolat prudkou reakci celého organismu. Proto je důležité si pečlivě čistit zuby i mezizubní prostory. Můžete tím...

pokračovat ve čtení