Soutěž o  menstruační kalíšky SatisfyerVěděli jste, že výrobky dámské hygieny spolu s obalem vytvářejí každý rok více než 200 000 tun odpadu? Většina z těchto produktů obsahuje také plasty – vložky jsou ve skutečnosti dokonce z 90 % plastové. Vliv těchto produktů na životní prostředí je obrovský a některé z nich mohou dokonce také rozhodit Vaši přirozenou rovnováhu pH a způsobit kvasinkové infekce. Ale dobrá zpráva je: Existuje ekologická, opakovaně použitelná alternativa, která je současně dobrá pro Vás a Vaše tělo – menstruační kalíšky!

Kalíšky způsobují také přirozenou reakci pro svaly pochvy kvůli jejich roztažitelnosti, což je skvělým způsobem, jak nepřímo trénovat svaly kontrakce orgasmu, aniž byste s nimi museli vědomě pracovat.

Skvělé pro Vás a také opakovaně použitelné!

Menstruační kalíšky Satisfyer jsou opakovaně použitelné a při správné péči vydrží až několik let. Ve srovnání s jednorázovými dámskými hygienickými výrobky menstruační kalíšky snižují výrazně množství odpadu a dokonce šetří spoustu peněz. Vzhledem k tomu, že menstruační kalíšky Vaši krev zachycují, místo aby ji odebíraly, nenarušují vaši přirozenou rovnováhu pH. Naše menstruační kalíšky jsou vyrobeny z hygienického lékařského silikonu a dodáváme je v sadách ve dvou různých velikostech pro různé typy průtoku krve.

Výhody menstruačních kalíšků jsou:

Znovu použitelné

Menstruační kalíšky lze používat několik let a představují ekologickou, opakovaně použitelnou a také cenově efektivní alternativu k jiným výrobkům menstruační hygieny. Jsou bezpečné až 12 hodin používání!

Ekologické

Víte to? Průměrná uživatelka vyhodí za svůj život 124 – 150 kg tamponů, vložek a aplikátorů. Menstruační kalíšky vydrží až deset let a mohou podstatně snížit produkci odpadu uživatelky, který přímo ovlivní i naši planetu.

Zajišťují přirozenou rovnováhu pH

Tampony absorbují nejen Vaši krev, ale také 35% přirozeného poševního sekretu a zdravých bakterií Vaší pochvy. Na druhé straně shromažďují menstruační kalíšky Vaši krev přičemž zachovávají jemnou přirozenou rovnováhu pH Vaší pochvy.

Najděte Váš ten nejepší kalíšek pro vás:

Feel Good: Mají nejdelší poutko pro snadné vyjmutí, jsou tedy nejlepší pro začátečníky.

Feel Secure: Získají si vás svým hravým designem a snadným vyjímání. Vhodné pro každodenní nošení.

Feel Confident: Mají nejkratší poutko, jsou ideální do sauny, nebo plavání a jiné sporty.

Všechny sady menstruačních kalíšků Satisfyer obsahují dva kalíšky s kapacitou 15 ml a 20 ml pro silnější i slabší dny vaší menstruace.

Více na www.satisfyer.cz.

Soutěžní otázka:  Jaká je cena menstuačních kalíšků značky Satisfyer?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz  do 13. 3. 2022. Do předmětu uveďte „Kalíšek“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce, který obdrží menstruační kalíšek dle svého výběru. Do mailu uveďte svoji adresu, telefon a o jaký menstruační kalíšek máte zájem.

Čtěte dál …