Soutěž o balíček doplňků stravy a dobrot české značky Nupreme. Na předvánoční únavu i stres vyzrajete s hořčíkem

Nestálo by za to si na závěr roku trochu ulehčit? Ano, víme, že máte před sebou uzavírání pracovních povinností a přípravy na svátky. Ale když tělu nasloucháme a dopřejeme mu to, co potřebuje, není zdaleka vyloučeno, že se do toho všeho pustíte s větším klidem a dávkou dobré nálady. Možná bude to pravé ořechové hořčík, který patří mezi nejstatečnější posilu do náročných dní.

Fyzická a psychická zátěž, jejichž míra s koncem roku stoupá, bývá jednou z nejčastějších příčin deficitu hořčíku v organismu. Přitom toho tato minerální látka nemá v popisu práce zrovna málo. Přispívá třeba ke snížení míry únavy a vyčerpání nebo k normální psychické činnosti a normální činnosti nervové soustavy. Hýčká také svaly, přispívá totiž k jejich normální činnosti. Možná vás napadne, že stačí pár tabletek a hotovo. Víte ale, po jaké formě hořčíku sáhnout?

I tady platí, že levnější ani dražší nemusí být lepší. Hlavní je podívat se na složení. Tělo nejlépe zužitkovává nikoli anorganické soli, ale bioaktivní formy minerálních látek, k nimž se řadí i cheláty. Možná se ptáte, co je to za novinku. Cheláty představují minerální látky v podobě, v níž je běžně přijímáme z přirozené stravy. Nejznámější je chlorofyl zelené barvivo nalézající se v listech i plodech rostlin, v jehož středu mimo jiné sídlí právě hořčík.

Cheláty jsou bezpečné, mají víc než 90% využitelnost, organismus je snadno rozpozná a výborně s nimi dokáže hospodařit, dokonce je umí ukládat do zásoby. Přitom nezatěžují trávení a po konzumaci jsou poměrně rychle připravené udělat vám službu tam, kde je váš organismus zrovna nejvíce potřebuje.

Česká značka doplňků stravy Nupreme nedávno vyvinula hořčíkový komplex se třemi druhy chelátů. Je to vyvážená kompozice, díky níž budete mít snadno využitelný hořčík vždy nadosah, unavíte únavu, „pohladíte“ svaly i nervový systém. Přípravek je obohacený o další ingredience, které celkovou kompozici ještě doladí. Produkty Nupreme vás dále potěší čistým složením, které staví výhradně na účinných látkách.

Soutěž startuje končí 31. prosince. Nápovědu naleznete na webových stránkách Nupreme.

Soutěžní otázka zní: Které další látky najdete ve složení hořčíkového komplexu Nupreme?

Výherní balíček pro tři výherce obsahuje:

  • 1x Nupreme Magnesium Bioactive + šafrán 60 kapslí
  • 1x Nupreme B-Complex Bioactive 60 kapslí
  • 2x Energy Bons

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 31. 12. 2023. Do předmětu uveďte  „NUPREME“.

Ze zaslaných správných odpovědí vylosujeme tři výherce kosmetického balíčku od Nupreme.

Výherce bude kontaktován mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …