Přilep se s Koresem ke štěstí a vyhraj

Soutěže, Životní styl

Společnost KORES, výrobce kancelářských a školních potřeb, rozšířila své portfolio o limitovanou edici lepicích tyčinek pro dobrou náladu. Společnost vyzvala veřejnost k soutěži o nejlepší slogany pro zlepšení nálady a 12 nejlepších natiskla na etikety limitované edice lepicích tyčinek. Navíc z každého prodaného kusu jde 1 Kč na podporu projektu pomoci boje s následky koronavirové krize SOS Česko organizace Člověk v tísni.

„Do soutěže se mohl zapojit kdokoli, a to i opakovaně, s námětem na krátký veselý vzkaz či citát. Autor každého motta, které bylo vybráno, získal balíček produktů Kores v hodnotě 500 Kč,“ sdělila Jana Hubálková, obchodní ředitelka společnosti Kores.

Kores bude navíc od uvedení limitované edice na trh každý měsíc až do konce roku 2021 losovat 3 aktivní účastníky soutěže. Kdo pošle fotku se zakoupenou tyčinkou z edice, bude také moci vyhrát balíček v hodnotě 500 Kč.

Do výroby jde cca 50 000 limitovaných kusů 20g lepicích tyčinek. Všechny lepicí tyčinky Kores jsou vyráběny v jihočeském Strmilově.

Více informací o produktech a společnosti Kores hledejte na www.kores-europe.cz.

Čtěte dál …

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení

Na Vysočině vyroste Lidl les

Projekt Lidl Les skloubí výsadbu nového lesa s podporou tuzemských dodavatelů. Lidl totiž přispěje 1 Kč z nákupu vybraných výrobků privátní značky Náš kraj na výsadbu nového lesa na Vysočině. Akce, která začíná prvním prázdninovým dnem, potrvá až do vybrání celkové...

pokračovat ve čtení