Přilep se s Koresem ke štěstí a vyhraj

Společnost KORES, výrobce kancelářských a školních potřeb, rozšířila své portfolio o limitovanou edici lepicích tyčinek pro dobrou náladu. Společnost vyzvala veřejnost k soutěži o nejlepší slogany pro zlepšení nálady a 12 nejlepších natiskla na etikety limitované edice lepicích tyčinek. Navíc z každého prodaného kusu jde 1 Kč na podporu projektu pomoci boje s následky koronavirové krize SOS Česko organizace Člověk v tísni.

„Do soutěže se mohl zapojit kdokoli, a to i opakovaně, s námětem na krátký veselý vzkaz či citát. Autor každého motta, které bylo vybráno, získal balíček produktů Kores v hodnotě 500 Kč,“ sdělila Jana Hubálková, obchodní ředitelka společnosti Kores.

Kores bude navíc od uvedení limitované edice na trh každý měsíc až do konce roku 2021 losovat 3 aktivní účastníky soutěže. Kdo pošle fotku se zakoupenou tyčinkou z edice, bude také moci vyhrát balíček v hodnotě 500 Kč.

Do výroby jde cca 50 000 limitovaných kusů 20g lepicích tyčinek. Všechny lepicí tyčinky Kores jsou vyráběny v jihočeském Strmilově.

Více informací o produktech a společnosti Kores hledejte na www.kores-europe.cz.

Čtěte dál …

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení