Na Rádiu Blaník odstartuje hra s názvem Rok života zadarmo. Podpoří hudební positioning stanice i délku poslechu

V pondělí 22. ledna odstartuje na Rádiu Blaník hlavní on-air promo pro další sezónu. Kromě denních výher v hodnotě 5 tisíc korun v hotovosti, získá na konci soutěže jeden z posluchačů i hlavní výhru – roční rentu ve výši dvanáctinásobku průměrné měsíční mzdy v ČR. Zábavná hra podpoří hudební positioning stanice, posílí délku poslechu Rádia Blaník a přispěje k image stanice jako média, které pomáhá svým posluchačům překonat nelehké finanční časy. Rádio Blaník spustilo k on-air projektu i kampaň, ta využije OOH, kino reklamu, printovou a on-line reklamu.

Konec ledna a únor bude na Rádiu Blaník patřit velké hudební hře o roční rentu ve výši dvanáctinásobku průměrné měsíční mzdy v ČR. Hra s názvem Rok života zadarmo startuje už v pondělí 22. ledna a bude probíhat ve vysílání po celý den, protože je stavěna na konceptu poslouchej a vyhraj. Posluchači, kteří ve vysílání uslyší kdykoli během dne dvě různé písničky od jednoho českého interpreta po sobě a zavolají jako první do studia, vyhrají denní prémii a zároveň budou zařazeni do velké hry o velkou roční rentu od Rádia Blaník.

„Tato zábavná a interaktivní hra není pouze o finančních odměnách, ale také o posílení pouta mezi stanicí a posluchači. Cílem je nejen zvýšit délku poslechu Rádia Blaník, ale také přispět k pozitivnímu vnímání stanice jako média, které je tu pro své posluchače i v nelehkých finančních časech, kdy máme vysoké účty za energie, potraviny neustále zdražují a obecně se mnoha lidem snižuje jejich životní úroveň,“ vysvětluje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník a dodává: „Tento koncept hry představuje ideální rádiový způsob, jak spojit zábavu s praktickou pomocí a přináší posluchačům jedinečný zážitek.“

Rádio Blaník podpořilo nový on-air projekt také silnou kampaní. Kromě billboardové a bigboardové kampaně, využije Rádio Blaník i kino reklamu, printovou a on-line reklamu. Stanice počítá i se silnou kampaní v rámci všech sociálních sítích.

Čtěte dál …

Splnění snu mladým talentům umožní druhý ročník pěvecké soutěže Bon Art Junior Fest. Zaregistrovat se můžete už nyní

Bon Art Junior Fest zahájil druhý ročník mezinárodní pěvecké soutěže, která přináší jedinečnou příležitost pro mladé pěvecké talenty ve věku 10–16 let z celého světa představit svůj umělecký potenciál. Soutěžní festival vyvrcholí finálovým koncertem v Divadle Hybernia...

pokračovat ve čtení