Máte rádi dobrodružné příběhy? Pak si o jeden můžete nyní zasoutěžit.

Knihy, Soutěže

Nakladatelství GRADA, pod značkou BAMBOOK, vyšla dlouho očekávaná novinka od bestsellerové autorky série Kočičí válečníci ERIN HUNTEROVÉ. Nyní však hlavními postavami nejsou kočky, ale pandy. Konkrétně tři pandí mláďata a jeden tajemný tygr. Vydejte se spolu s nimi na dobrodružnou výpravu, na jejímž konci leží osud celé Bambusové říše.

Celá Bambusová říše byla zatopena velkou vodou. Proč velký drak nevyjevil Drakopravovi proroctví jako vždy, když se blížilo neštěstí? Pandy nedokázaly ochránit ostatní obyvatele říše ani sami sebe. Ti, kdo přežili, žijí dál, ale nikdo neví, kam zmizel Drakoprav.

Pro tři pandí mláďata však potopa neznamenala konec, ale začátek jejich cesty a bojů o nalezení místa ve velmi odlišných světech. Podaří se tajemnému tygrovi, který ohrožuje říši, spojit ztracené sourozence zase dohromady a naplnit dávné proroctví?

Více na www.grada.cz.

Soutěžní otázka: Kolik stránek má kniha Bambusová říše – Potopa?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 31. 5. 2021. Do předmětu uveďte „Bambusová říše.

Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce knihy.

Nezapomeňte uvést vaše kontaktní údaje. Děkujeme za  like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Vyhrajte nový krásný komiks Tomie

Legenda japonského hororu přichází v kompletním vydání! Je překrásná a svůdná. Jmenuje se Tomie a coby dokonalá femme fatale ničí životy mužů i žen ve svém okolí. Před jejím kouzlem není úniku a nelze se jí zbavit – a že se o to mnozí neustálepokoušejí... Tahle žena...

pokračovat ve čtení