Česko Slovensko má talent – díl plný talentů, jaké jsme ještě nikdy neviděli


Tři čtvrtiny castingů za námi – s čím soutěžící překvapí dnes? Členem poroty – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik – se pro tento večer stává také už skoro stabilní porotce Štěpán Kozub. Ani moderátorská dvojice David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská nemůže chybět.

Nenechte si ujít světovou show Česko Slovensko má talent 19. listopadu ve 20.15 na Primě.

Vrhněte se do víru rozmanitých talentů. Dáme si na rozjezd hodně rychlý step. Bez zpěvu to nejde a ukážeme vám, že tato disciplína nezná věkových hranic. Žonglování se dá také věnovat od velmi mladého věku. Ani kytaristu s vlastní tvorbou neomezuje počet křížků. Až ze Zanzibaru dorazí breakdance tanečník. Se šestým smyslem a tancem na přesnost do Talentu ještě nikdo nepřišel – až dnes. Čtyři chlapi předvedou speciální bubnování, které rozparádí celou porotu, že si to také půjde vyzkoušet. Máme tu akrobata, který své štěstí v ČSMT zkusí už po několikáté – a neustále se zlepšuje a přichází s novými prvky, chce tak oslavit své 10leté působení v branži. Jak zazpívá sympatizantka hippies? Na závěr to pořádně rozjedeme se švihadly v podání Češky, Maďarky a Francouze. Jakub se Štěpánem si to zkusí také! Užijte si díl, který pohladí po duši i rozesměje.

Aktuální informace na: Česko Slovensko má talent – Prima Ženy (iprima.cz)

Čtěte dál …

Václav Nekvapil vylovil Fejetony ze šuplíku

Fejetony ze šuplíku prezentují nový zvuk humoru jako připomínku české novinářské disciplíny, totiž mírně sarkastického humoru s přídavkem nadhledu a smíření. Humor, zábava a nevšední cestovatelské příběhy – to jsou hlavní ingredience nového audio CD, které vydává...

pokračovat ve čtení