DEICHMANN – Podarujte maminku stylovou kabelkou

S blížícím se Dnem matek nastává čas zamyslet se nad tím, čím podarovat svoji milovanou maminku. Vyjádřete jí svou lásku a vděčnost pěkným dárkem, například novou stylovou kabelkou.

Objevte novinky z kolekce Deichmann a vyberte pro ni model, který bude dokonale zrcadlit její osobnost a styl. Ukažte jí, jak skvěle ji znáte a co pro vás znamená.

Kabelka je dárkem, který potěší každou ženu. Hezky doladí výsledný outfit a navíc hravě ukryje všechny dámské nezbytnosti. Preferuje vaše maminka elegantní, ležérní, anebo spíš sportovní styl oblékání? Vyberte jí kabelku, kterou bude nosit s láskou a radostí.

Kolekce kabelek Deichmann je plná nadčasových modelů i poutavých kousků dle nejnovějších trendů. Najdete v ní malé crossbody kabelky, kufříkové kabelky do ruky, kabelky přes rameno, prostorné shoppery, letní kabelky z přírodních materiálů i ležérně-elegantní ledvinky.

Jarní kolekci dominují světlé neutrální barvy, ale najdete zde také pár kousků v pastelových barvách i klasické černé modely. Z hlediska zdobení je výběr také široký. Minimalistické, se zajímavým reliéfem či vzorem, s ozdobnou sponou či řetízkem, hladké, nebo s praktickými kapsami, buklé kabelky, nebo prošívané – ze široké nabídky kabelek Deichmann tu pravou kabelku pro svou maminku rozhodně vyberete.

Široký výběr kabelek najdete v nové jarní kolekce Deichmann.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení