Vyhrajte krásnou knihu Lahůdky v krmítku

Blíží se zima a s ní i dokrmování malých opeřenců. Recepty a inspirace jak na ptačí krmení najdete v krásné publikaci z nakladatelství Kazda.

„Experimentovali jsme a zkoumali a nakonec jsme pochopili, že ptáci velmi dobře vědí, co skutečně potřebují.“ – Katrin a Frank Heckerovi

I ptáci jsou vybíraví. V této příručce uvádíme návody, jak připravit lahůdky, kterými ptáky potěšíte po celý rok. Dále popisujeme, jak vyrobit nápaditá krmítka.

Autoři

  • Biologové Katrin a Frank Heckerovi (na snímku) milují přírodu, o které také úspěšně a s velkým nasazením už dvacet let píší. Žijí v severním Německu, obklopeni hlubokými lesy a loukami, svými dětmi a četným domácím zvířectvem. Svoje bohaté zkušenosti ze života v přírodě manželé rádi předávají svým čtenářům – společně napsali už přes padesát knih určených dospělým i dětem. Všechny nápady, jak a čím krmit volně žijící ptáky, uvedené v této knize sami vyzkoušeli a ověřili v praxi. Frank Hecker navíc vše zachytil fotoaparátem – jeho fotky se pravidelně objevují v renomovaných časopisech a odborných publikacích.

Více na www.knihykazda.cz.

Soutěžní otázka: Jaká kniha z nakladatelství Kazda vás nejvíc zaujala ?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 30. 11. 2022. Do předmětu uveďte  „Ptačí krmení“.

Ze zaslaných  správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce  knihy.

Nezapomeňte dát like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

KORDÉLIE A KRESLOZEMCI

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dobrodružnou fantasy dětskou knihou. Vstupte do fascinujícího světa odvážné Kordélie Kloboučníkové plného dobrodružství a divoké magie. DRUHÝ DÍL KORDÉLIINA DOBRODRUŽSTVÍ Kordélie a kreslozemci Od...

pokračovat ve čtení