VOLÁNÍ GALAXIE – VOLÁNÍ OSUDU. Nová dobrodružná space opera.

Nakladatelství COSMOPOLIS ve své ediční řadě Young Adult vydává svou první knihu na poli sci-fi. Vydejte se na palubě vesmírné lodi do nekonečného vesmíru.

Mezihvězdné dobrodružství. Boj o osud vesmíru. A obyčejná holka. Jenže obyčejné holky nepřišly na Zemi z hvězd! Nejsou klonem zavražděné hrdinky a určitě není jejich osudem spasit galaxii! Dechberoucí příběh plný vesmírných bitev a příšer z jiného světa, kde proti sobě stojí tři dobrodruzi a radikální frakce, usilující o totální genocidu a podrobení galaxie.

„Jsem zpět, protože jsou vítězství větší než smrt.“ – Tina Mainsová

Vítězství větší než smrt

Jsem Tina. Obyčejná holka, řekli byste. Jenže k té mám daleko.

Obyčejné holky v sobě nemají meziplanetární záchranný maják, časovanou bombu, co je může každou chvíli vystřelit k nejšílenějšímu dobrodružství jejich života. Obyčejné holky nejsou klonem zavražděné hrdinky Královské flotily.

Nevím o žádné obyčejné holce, jejímž osudem by bylo spasit galaxii.

Můj maják začal vysílat. A já jsem teď v pořádné kaši. Vědí o mě – moji lidé, ale i ti druzí. Nepřátelé, které mám srazit na kolena.

Jenže co když jsem, i přes všechny sliby a přípravy, prostě jen Tina? Obyčejná holka…

376 stran, formát: 145×205, brožovaná vazba s klopami, 449 Kč

Čtěte dál …

Temné devadesátky – Zabiju tě pro pár stovek

Není tělo – není vražda! Platnost této teorie zajistila Ivanu Roubalovi svého času svobodu pohybu i veškeré činnosti. Bohužel… Později byl pravomocně odsouzený za pět prokázaných vražd, mrtvých měl ale podle všeho na svědomí více. Kde jsou těla? Sežrána prasaty na...

pokračovat ve čtení