V červnových titulech nakladatelství Argo najdete spoustu knih, které chcete číst

Romány, například 24 osobností Billyho Milligana od Daniela Keyse, známého autora románu Růže pro Algernon, židovskou ságu Jisroela Ješaji Singera, staršího bratra Isaaca Bashevise, Rodina Karnovských, která zachycuje tři generace jedné rodiny, nebo UNITED LOSERS aneb Muži na pokraji naděje Petra Kyliána, časosběrné vyprávění o mužích a pro muže nebo Volyňská rapsodie Anny Strnadové.

Čtení na dovolenou, kterému kraluje nový soubor povídek Woodyho Allena Stav beztíže, kniha Chloe Buitingové, která provozuje kreativní veterinární medicínu jako Veterinářka v džungli, sloupky slavného moderátora Jeremyho Clarksona o jeho farmářských zážitcích Jeremyho farma nejen zvířat – Než se vrátí krávy.

Čtení vyloženě pro ženy, které se těší na novou Jenny Colganovou – Pět set mil od tebe, zajímá je, jak úspěšná bloggerka Danka Štoflová žila v indiánském kmeni (Jak jsem rodila indiánského syna z kmene Čerokí), nebo si užijí romantickou četbu Pod kaštanem od Barbory Majchrákové.

Pro děti, kterým udělá radost nová kniha Evy Papouškové a Galiny Miklínové Dnes nepůjdeš do školy, nebo nový David Walliams jménem Superstrašlivák.

Na závěr kuriozita, japonský manga komiks z české historie Dívčí válka od Kóiči Ónišiho, který má celkem 15 dílů – potkáte Šárku i Jana Žižku v typickém manga provedení!

Více na www.argo.cz.

Čtěte dál …

Knižní novinka: Stres jako příležitost

Podle Světové zdravotnické organizace je stres „morem 21. století“. Zásadní přitom je, jak se s ním dokážeme vypořádat. Jacob Drachenberg, psycholog a bývalý profesionální sportovec, zná „špatný“ i „dobrý“ způsob. Tento podle médií nejznámější německý odborník...

pokračovat ve čtení