Soutěž o komiks Batman: Dvojník

Máte rádi komiksy? Právě můžete jeden vyhrát.

V prestižní edici Black Label, kde jsou slavným tvůrcům poskytovány neméně slavné postavy (a zároveň s tím i volnost vyprávět s nimi své vlastní příběhy), právě vychází Batman: Dvojník.
Komiks zachycuje Bruce Waynea v okamžiku, kdy působí v roli Temného rytíře teprve rok, ale už si stihl nadělat pár vlivných nepřátel. Lidé, kteří mají v Gothamu moc, velmi nelibě nesou to, jak Batman narušuje chod jejich města. Vypadá to, že jeden z nich má plán, jak samozvaného ochránce pořádku neutralizovat. Na střechách a v ulicích města se objevuje druhý Batman – a tenhle nemá, pokud jde o zabíjení zločinců, žádné zábrany. A to dokonce ani naživo před kamerami. Temnému rytíři je teď v patách celá gothamská policie a ztrácí důvěru i svých blízkých. Batman proto musí najít svého dvojníka a očistit tak své jméno. Jak ale můžete prokázat svou nevinu, když se schováváte za maskou? To  se dozvíte v jedinečném komiksu Batman.

Více na www.crew.cz.

Soutěžní otázka:  Jaká je cena knihy Batman: Dvojník?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz  do 31. 3. 2022. Do předmětu uveďte „Batman“.

Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce knihy. Do mailu nezapomeňte uvést svoji adresu.

Čtěte dál …

Zpěvák Ondřej Bábor sebral odvahu a chce být Mužem roku. Další casting na Muže roku již 22. dubna! Nepropásněte poslední možnost se přihlásit.

Muzikálový zpěvák Ondřej Bábor překvapil, když se objevil na castingu soutěže Muž roku 2023. Minulé ročníky sledoval pouze okrajově a nikdy by ho nenapadlo, že by to takové soutěže šel. Vše je ale jinak! „Že jsem se přihlásil do soutěže, věděla pouze přítelkyně a pak...

pokračovat ve čtení

ZAKLÍNAČ: RÓNIN

Jeden z nejpopulárnějších hrdinů tak, jak ho ještě neznáte! V manga provedení! Zaklínač. Geralt z Rivie. Postava, kterou vymyslel polský autor Andrzej Sapkowski, je u nás populární už desítky let a stále vycházejí nová a nová vydání jeho knih. Sláva této postavy...

pokračovat ve čtení