Oblíbená česká autorka M. K. Hardy představuje romanticko-dobrodružný příběh z exotické Afriky

Jak název knihy napovídá, Divoká Afrika je příběh plný dobrodružství, napětí a překvapení, ale samozřejmě také lásky, romantiky a vášně. Knihu Divoká Afrika vydává nakladatelství Cosmopolis, součást nakladatelského domu GRADA, které také na podzim připravuje vydání volného pokračování osudů hlavních hrdinů s názvem Návrat z divoké Afriky.

Po čtenářsky mimořádně úspěšné trilogii Hřiště lásky, jejíž volná pokračování Haka za lilii, Tanec za odpuštění a Tetování za trest se odehrávala mezi profesionálními hráči ragby na Novém Zélandě, se česká autorka M. K. Hardy ve své fantazii vydala na další kontinent.

Michelle dostane nabídku, která se neodmítá. Natáčet zvířata uprostřed Keni. A jediné, co pro to musí udělat, je přesvědčit spolužáka ze základky, kterého roky neviděla, aby jí dovolil natáčet v rezervaci, která mu patří, a dělal jí průvodce. Jaké bude jejich shledání po tolika letech? A jak do toho všeho zapadá Dean, kterého Michelle potká v letadle a který bude čas v rezervaci trávit spolu s ní?

272 stran, formát 145 x 205 mm, měkká vazba, 399 Kč

O autorce:

M. K. Hardy je českou autorkou úspěšných romancí Haka za lilii, Tanec za odpuštění, Tetování za trest, Knihomolka, Hacker a Hudba z vedlejšího kupé. Čtenáři si její knihy chválí především díky zajímavému prostředí, postavám, které si zamilují, a osobitému, neuvěřitelně čtivému stylu vyprávění. Od té doby, co v sobě objevila grafomanské sklony, píše jeden příběh za druhým a nenechala se odradit ani těžkými začátky. Kromě psaní se M. K. Hardy věnuje především své rodině – je maminkou dvou úžasných dětí. Každý jejich polední spánek ale využívá k psaní. I přesto, že je na mateřské a času nemá nazbyt

Čtěte dál …

TNobodyListen by Benedikt Renč

DJ a producent NobodyListen v hlavní roli knihy fotografa Benedikta Renče Ve své úplně první knize zachycuje módní a reklamní fotograf Benedikt Renč několik let života DJe a producenta Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen. Jedinečné fotoknize předcházela...

pokračovat ve čtení