Norbert Lichý čte Uspávánky Jana Skácela

Právě vychází audiokniha poezie, která se má číst dětem, aby lépe spaly. Norbert Lichý čte Uspávánky Jana Skácela plné napínavých, dobrodružných a zábavných příběhů pro děti (např. Uspávanka s vosou, která píchla Viktorii, Uspávanka s plavčíkem a velrybou, Uspávanka s loupežníky a nebojácným chlapcem, atd.). Nejen nejmenší posluchači si užijí nově zpracované pohádkové motivy o ovečkách jdoucích přes lávku, o popelčině oříšku, o hloupých kocourech a chytré myši, ale i krásnou parafrázi na klasickou básničku o studánce v lese.

V nakladatelství MOBA vyšly Uspávánky Jana Skácela i v knižní podobě s ilustracemi výtvarnice Zdenky Gelnarové, stejně jako další básníkovy sbírky: Naděje s bukovými křídly, Odlévání do ztraceného vosku, Dávné proso a Kdo pije potmě víno. Více na www.mobaknihy.cz.

Čtěte dál …

ZAKLÍNAČ: RÓNIN

Jeden z nejpopulárnějších hrdinů tak, jak ho ještě neznáte! V manga provedení! Zaklínač. Geralt z Rivie. Postava, kterou vymyslel polský autor Andrzej Sapkowski, je u nás populární už desítky let a stále vycházejí nová a nová vydání jeho knih. Sláva této postavy...

pokračovat ve čtení