Nakladatelství KAZDA vás zve na besedu s autorem novinky Náčelník, s Alešem Palánem

Uskuteční se v sobotu 7. října od 9:30 do 10:30 hod ve Velkém sále Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodu (Žižkova 4344, 580 01 Havlíčkův Brod). Na místě bude možné zakoupit knihu Náčelník.

Kniha Náčelník je Rozhovor Aleše Palána s Miloslavem Nevrlým.

Pro tuláky všeho druhu je Miloslav Nevrlý beze sporu legendou. Pro ty, kteří o cestách jen sní, může být tento rozhovor skutečným objevem. I dnes je totiž možné být přírodě blízko, zažívat ji a chápat. I dnes je možné prožít naplněný život.

Miloslav Nevrlý završuje devadesát let svého života v obdivuhodné fyzické i mentální kondici. V knižním rozhovoru rekapituluje své cesty a prožitky nad rámec toho, co o nich dosud napsal. Hovoří také o víře, o práci (lépe řečeno o zaměstnání) v libereckém muzeu, o své rodině a přátelích. Zejména pak vzpomíná na výpravy do osamělých hor, jakých je dnes už tak málo.

Aleš Palán, novinář, spisovatel a editor, napsal nebo se autorsky podílel na více než třiceti knihách, převážně rozhovorů a publicistiky. Je dvojnásobným držitelem Magnesia Litera a ocenění Kniha roku Lidových novin.

Beseda se pořádá v rámci 33. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě.

Nakladatelství KAZDA najdete na veletrhu na stánku č. 64. Budete mít možnost zakoupit si kromě novinek i další tituly nakladatelství a jako vždy s veletržní slevou.

Čtěte dál …