Nakladatelství KAZDA vás zve na besedu s autorem novinky Náčelník, s Alešem Palánem

Uskuteční se v sobotu 7. října od 9:30 do 10:30 hod ve Velkém sále Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodu (Žižkova 4344, 580 01 Havlíčkův Brod). Na místě bude možné zakoupit knihu Náčelník.

Kniha Náčelník je Rozhovor Aleše Palána s Miloslavem Nevrlým.

Pro tuláky všeho druhu je Miloslav Nevrlý beze sporu legendou. Pro ty, kteří o cestách jen sní, může být tento rozhovor skutečným objevem. I dnes je totiž možné být přírodě blízko, zažívat ji a chápat. I dnes je možné prožít naplněný život.

Miloslav Nevrlý završuje devadesát let svého života v obdivuhodné fyzické i mentální kondici. V knižním rozhovoru rekapituluje své cesty a prožitky nad rámec toho, co o nich dosud napsal. Hovoří také o víře, o práci (lépe řečeno o zaměstnání) v libereckém muzeu, o své rodině a přátelích. Zejména pak vzpomíná na výpravy do osamělých hor, jakých je dnes už tak málo.

Aleš Palán, novinář, spisovatel a editor, napsal nebo se autorsky podílel na více než třiceti knihách, převážně rozhovorů a publicistiky. Je dvojnásobným držitelem Magnesia Litera a ocenění Kniha roku Lidových novin.

Beseda se pořádá v rámci 33. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě.

Nakladatelství KAZDA najdete na veletrhu na stánku č. 64. Budete mít možnost zakoupit si kromě novinek i další tituly nakladatelství a jako vždy s veletržní slevou.

Čtěte dál …

Knižní novinka pro děti Srdce a hlava

Je pro život důležitější srdce nebo hlava? Pojďme se na to podívat s kreslenými kamarády, kteří společně pracují na tom, aby udrželi život v rovnováze. Kniha pro děti, kterou přináší nakladatelství Alferia, součást nakladatelského domu Grada, připomíná, jak důležité...

pokračovat ve čtení

Václav Nekvapil vylovil Fejetony ze šuplíku

Fejetony ze šuplíku prezentují nový zvuk humoru jako připomínku české novinářské disciplíny, totiž mírně sarkastického humoru s přídavkem nadhledu a smíření. Humor, zábava a nevšední cestovatelské příběhy – to jsou hlavní ingredience nového audio CD, které vydává...

pokračovat ve čtení