Krimi o sériovém vrahovi z Manchesteru odstartuje novou detektivní sérii

Seznamte se s detektivní inspektorkou Rachel Kingovou, hlavní postavou nové detektivní řady britské spisovatelky Helen H. Durrant.

„Strhující kriminální příběh s překvapivým koncem, tak tento úvodní díl popisuje The Express.

Další oběť od Helen H. Durrant nás zavede do Manchesteru, kde probíhá pátrání po sériovém vrahovi, z originálu Next Victim přeložila Agáta Hamari.

U manchesterského kanálu je nalezeno spálené a utýrané tělo mladého muže. Brzy se ukáže, že ho zabil krutý sériový vrah, kterému se daří vodit policii za nos. Brutální vraždy pokračují a vyšetřování navíc zkomplikuje studentka, která se znala s první obětí. Případ dostane na starosti vrchní inspektorka Rachel Kingová, rozvedená matka dvou dcer. Rachel má ovšem tajemství, s nímž se nemůže svěřit ani svému nejlepšímu příteli: podezření totiž směřuje k její životní lásce, k dobře známému zločinci, který se nedávno vrátil do jejího života.

Více na www.mobaknihy.cz.

Čtěte dál …

BATMAN: V ŽÁRU SMRTI

Zlatá šedesátá léta a Batman tak, jak ho neznáte! Batman je jednou z nejikoničtějších komiksových postav – a i u nás je tím nejslavnějším a nejoblíbenějším hrdinou. Není divu, má skvělý kostým, je to tvrďák a má asi tu nejlepší sestavu záporáků. A to ani nemluvíme o...

pokračovat ve čtení