KORDÉLIE A KRESLOZEMCI

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dobrodružnou fantasy dětskou knihou. Vstupte do fascinujícího světa odvážné Kordélie Kloboučníkové plného dobrodružství a divoké magie.

DRUHÝ DÍL KORDÉLIINA DOBRODRUŽSTVÍ

Kordélie a kreslozemci

Od chvíle, kdy Kordélie objevila ve starém otcově teleskopu záhadnou mapu, prohledává noční uličky Londýna ve snaze odhalit jeho tajemství. Je si jistá, že její otec stále žije a že jej s pomocí instrukcí ukrytých v mapě zachrání. Ke svému překvapení ale místo na ztraceného tatínka narazí na tajemný cech Mapotvůrců a zjistí, že Tvůrci nejsou jediní, kdo ve světě ovládá magii a čáry.

Jenže s tímto vědomím přichází i nebezpečí, které na dívku číhá doslova na každém kroku. Je na nadané mladé dámě, aby přesvědčila znesvářené Tvůrce, že musí táhnout za jeden provaz, protože v opačném případě je čeká jistá záhuba.

352 stran, formát: 145×205, lepená vazba s klopami, 379 Kč, odkaz: Kordélie a kreslozemci

O autorce:

TAMZIN MERCHANTOVÁ je od svých sedmnácti let herečkou. Její herecká práce ji vzala na cestu kolem světa a napříč časem. V postavách, které ztvárnila, žila v období Tudorovců, královny Viktorie, jakobínů i v časech georgiánských. Přežila Blitzkrieg v roce 1940 a v edwardiánských dobách podlehla zápalu plic. Byla mimozemšt’ankou, čarodějnicí, prokletou královnou, zuřivým skotským válečníkem i vzpurnou uprchlicí z vyšší společnosti.

Čtěte dál …